Drewniane układanki – stwórz swoje własne gry ze sklejki!

drewniane układanki z grawerem

Drewniane układanki to kreatywne i edukacyjne gry dla naszych najmłodszych. Podczas zabawy, dzieci uczą się rozpoznawania kształtów, dopasowania odpowiednich elementów, ćwiczą swoją koncentracje oraz pamięć. Gry edukacyjne to doskonały sposób na poprawę zdolności manualnych, przy przyjemnym spędzeniu czasu. Takie zabawy sprawdzą się od najmłodszych lat! Wykonane przez nas gry ze sklejki są bezpieczne dla naszych dzieci, ekologiczne i wytrzymałe. Puzzle i układanki nigdy nie wychodzą z mody! Od lat są obowiązkowymi grami w każdym pokoju dziecięcym. Dodatkowo są bardzo uniwersalne. Sprawdzą się zarówno dla chłopca, jaki i dla dziewczynki.

Stwórz swoje własne gry ze sklejki!

Drewniane układanki to świetna zabawa dla całej rodziny. Cięcie sklejki laserem zapewnia nam idealnie gładkie i równe brzegi, dzięki temu układanki są bezpieczne nawet dla mniejszych dzieci. Bardzo często wykonujemy realizacje dla przedszkoli lub ośrodków kultury. Za pomocą lasera możemy wykonać dowolną wielkość układanek, a co za tym idzie – dostosować je dla dzieci w różnym wieku, na różnym poziomie rozwoju. Duże puzzle, z prostą ilustracją, idealnie sprawdzą się nawet dla dwuletnich dzieci. Rozpoznawanie kształtów, zwierząt lub liczb? Bez obaw. Grawerowanie w sklejce pozwala na realizacje dowolnej grafiki. Wystarczy ze wyślesz nam swoje ilustracje, a my zajmiemy się resztą. Jeśli nie posiadasz żadnej grafiki, wykonamy ją za Ciebie. Wystarczy, że przekażesz nam swój pomysł!

układanki ze sklejki
drewniane układanki z grawerem

Puzzle i gra memory ze sklejki – zamów swój projekt

Nasza ostatnia realizacja dla klientów składała się z wykonania puzzli i gry memory dla dzieci. Drewniane układanki wykonaliśmy z ekologicznej sklejki brzozowej w wymiarze 20×20 cm. Dzięki temu będą wygodne do trzymania i układania przez dzieci. Laserowe cięcie sklejki pozwala nam na wykonanie dowolnego wymiaru Waszych projektów. Posiadamy również swój własny materiał, więc o nic nie trzeba się martwić. Możesz zamówić u nas dowolny wzór i ilość elementów. Grawerowanie w sklejce nie jest dla nas żadnym problemem. Możemy wykonać nawet najbardziej szczegółową ilustrację. Gwarantujemy szybką realizację i wysyłkę na wskazany adres.

X