fbpx

NASZE USŁUGI CIĘCIA LASEREM SKLEJKI PLEXI

Wykonaj swój pomysł z naszą pomocą

Wykonujemy usługi cięcia laserem sklejki, plexi, grawerowania sklejki i plexi oraz druku 3D

0
Realizacji
0
Zadowolonych
klientów
0
Maszyny
tnące

Cięcie
laserem

Wykonujemy usługowe cięcie laserem zgodnie z wytycznymi klientów. Korzystamy ze swojego materiału. Ponad to gwarantujemy szybkie terminy realizacji i atrakcyjne ceny. Więcej na temat cięcia laserem znajdziesz w naszym poradniku

Grawerowanie

Grawerujemy w sklejce oraz innych materiałach, zgodnie z życzeniami naszych klientów. Dlatego też korzystamy ze swoich materiałów, oraz tych powierzonych od klientów. 

Nasze
REALIZACJE

Projektowanie

Projektujemy lampy, oraz inne produkty dla domu zgodnie z wytycznymi naszych klientów. Dlatego też jesteśmy w stanie zaprojektować i zrealizować każdy Państwa pomysł. 
Drukarka 3D

Druk 3D

Wykonujemy skomplikowane modele w technologii druku 3D, które są niemożliwe do wytworzenia za pomocą standardowych metod. 

NAsze atuty

Szybkość realizacji

Cały cykl życia produktu jest bardzo szybki. Wyceny wykonujemy praktycznie tego samego dnia. Projekty realizowane są w ciągu kilku dni roboczych.

Nowoczesne rozwiązania

Korzystamy z nowych maszyn i urządzeń, które charakteryzują się wysoką jakością działania i wykonywania określonych elementów.

Atrakcyjne ceny

Z racji bardzo dużej ilości przerobionych materiałów posiadamy bardzo dobre ceny na zakup poszczególnych produktów.

Wysoka jakość produktów

W swojej produkcji korzystamy tylko ze sprawdzonych dostawców i produktów wysokiej jakości. Jednak dbamy, aby nasi klienci byli zadowoleni z rezultatów naszych prac.

Dobry kontakt

W swojej produkcji korzystamy tylko ze sprawdzonych dostawców i produktów wysokiej jakości. Jednak dbamy, aby nasi klienci byli zadowoleni z rezultatów naszych prac.

Doradztwo i elastyczność

Staramy się pomagać wybierać naszym klientom najlepsze rozwiązania pod kątem funkcjonalnym oraz produkcyjnym. Doradzamy, które możliwości będą najlepsze.

X