NASZE USŁUGI
Wykonaj swój pomysł z naszą pomocą

Wykonujemy usługi z zakresu cięcia laserowego, grawerowania oraz druku 3D

Realizacji
Zadowolonych klientów
Maszyny tnące

Cięcie laserem

Wykonujemy usługowe cięcie laserem zgodnie z wytycznymi klientów. Korzystamy ze swojego materiału. Gwarantujemy szybkie terminy realizacj i atrakcyjne ceny. 

grawerowanie

Grawerujemy w sklejce oraz innych materiałach, zgodnie z życzeniami naszych klientów. Korzystamy ze swoich materiałów, oraz tych powierzonych od klientów. 

projektowanie

Projektujemy lampy, oraz inne produkty dla domu zgodnie z wytycznymi naszych klientów. Jesteśmy w stanie zaprojektować i zrealizować każdy Państwa pomysł. 

DRUK 3D

Wykonujemy skomplikowane modele w technologii druku 3D, które są niemożliwe do wytworzenia za pomocą standardowych metod. 

Zobacz szczegóły oferty

nasze atuty

Szybkość realizacji

Cały cykl życia produktu jest bardzo szybki. Wyceny wykonujemy praktycznie tego samego dnia. Projekty realizowane są w ciągu kilku dni roboczych.

Nowoczesne rozwiązania

Korzystamy z nowych maszyn i urządzeń, które charakteryzują się wysoką jakością działania i wykonywania określonych elementów.

Atrakcyjne ceny

Z racji bardzo dużej ilości przerobionych materiałów posiadamy bardzo dobre ceny na zakup poszczególnych produktów.

Wysoka jakość produktów

W swojej produkcji korzystamy tylko ze sprawdzonych dostawców i produktów wysokiej jakości. Dbamy, aby nasi klienci byli zadowoleni z rezultatów naszych prac.

Dobry kontakt

Zawsze staramy się dopasować do potrzeb klienta i ustalić z nim wszystkie ważne aspekty. Można kontaktować się z nami w godzinach 7-22.

Doradztwo i elastyczność

Staramy się pomagać wybierać naszym klientom najlepsze rozwiązania pod kątem funkcjonalnym oraz produkcyjnym. Doradzamy, które możliwości będą najlepsze.

×

Koszyk