USŁUGI CIĘCIA LASEREM SKLEJKI - wykonaj swój pomysł z naszą pomocą!

Wykonujemy usługi cięcia laserem sklejki, plexi, grawerowania sklejki i plexi oraz innych materiałów. Gwarantujemy świetne ceny i krótkie terminy wykonania. Posiadamy swój sprawdzony materiał w grubościach od 3 do 12mm. Nie boimy się nowych wyzwań i skomplikowanych projektów!

0

MASZYN TNĄCYCH

REALIZACJI
0
KLIENTÓW
0

Cięcie laserem

Wykonujemy usługowe cięcie laserem zgodnie z wytycznymi klientów. Korzystamy ze swojego materiału. Ponad to gwarantujemy szybkie terminy realizacji i atrakcyjne ceny. Więcej na temat cięcia laserem znajdziesz w naszym poradniku

Projektowanie

Projektujemy lampy, oraz inne produkty dla domu zgodnie z wytycznymi naszych klientów. Dlatego też jesteśmy w stanie zaprojektować i zrealizować każdy Państwa pomysł.

drewniana lampa sufitowa w kształcie kuli

NAsze atuty

Szybkość realizacji

Cały cykl życia produktu jest bardzo szybki. Wyceny wykonujemy praktycznie tego samego dnia. Projekty realizowane są w ciągu kilku dni roboczych.

Nowoczesne rozwiązania

Korzystamy z nowych maszyn i urządzeń, które charakteryzują się wysoką jakością działania i wykonywania określonych elementów.

Atrakcyjne ceny

Z racji bardzo dużej ilości przerobionych materiałów posiadamy bardzo dobre ceny na zakup poszczególnych produktów.

Wysoka jakość produktów

W swojej produkcji korzystamy tylko ze sprawdzonych dostawców i produktów wysokiej jakości. Jednak dbamy, aby nasi klienci byli zadowoleni z rezultatów naszych prac.

Dobry kontakt

W swojej produkcji korzystamy tylko ze sprawdzonych dostawców i produktów wysokiej jakości. Jednak dbamy, aby nasi klienci byli zadowoleni z rezultatów naszych prac.

Doradztwo i elastyczność

Staramy się pomagać wybierać naszym klientom najlepsze rozwiązania pod kątem funkcjonalnym oraz produkcyjnym. Doradzamy, które możliwości będą najlepsze.

Nasze Realizacje

Zalety cięcia laserem

Laser to narzędzie, z pomocą którego można przeciąć praktycznie wszystkie materiały wykorzystywane obecnie w branży przemysłowej. Należą do nich chociażby stal, aluminium, tworzywa sztuczne, drewno czy szkło. Zapewnia doskonałą obróbkę już od 0,5 mm grubości i sprawdza się wszędzie tam, gdzie nie ma dużych tolerancji. Warto podkreślić, że laser używany do cięcia rozgrzewa materiał tylko miejscowo, a wpływ ciepła jest niemalże niezauważalny. To powoduje, że często wykończenie nie jest nawet potrzebne. Cięcie laserowe jest ponadto bardzo wygodne, nie wymaga dużo czasu, a cena tej usługi jest atrakcyjna. Pozwala przy tym na stworzenie dokładnie takiego kształtu i konturów, jakie zostały zaprojektowane, a także na wykonywanie mniejszych otworów w grubszym od nich materiale. W efekcie otrzymujemy gładką i czystą powierzchnię. Laser do cięcia nie emituje także dużej ilości ciepła.

Na czym polega proces cięcia laserem?

Istnieje wiele sposobów obróbki. Jednym z nich jest cięcie laserowe. To nowoczesna metoda rozdzielania termicznego. Proces ten wykorzystywany jest do materiałów metalowych i niemetalowych. Przypomina obróbkę mechaniczną. Wiązka lasera nagrzewa materiał aż do jego stopienia lub odparowania. Czynnikiem tnącym jest tutaj gorący płomień oraz gaz techniczny. Cięcie za pomocą lasera zapewnia dużą precyzję oraz szybkość. Proces ten w przeciwieństwie do innych metod jest bezdotykowy. Nie powoduje więc ani uszkodzenia narzędzia, ani zniekształcenia obrabianego materiału.

Opinie naszych klientów
Wysłałem zapytanie o cięcie laserem sklejki na adres mailowy. Jeszcze tego samego dnia dostałem odpowiedź z wyceną poszczególnych elementów. Okazało się, że firma SMX Design posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz sklejek pod cięcie laserowe. Potrzebowałem wykonać model ze sklejki 3mm oraz 4mm. Ta różnorodność nie była żadnym problemem. Towar dotarł do mnie w trzy dni robocze. Obawiałem się, ze względu na długie i cienkie detale, że coś może uszkodzić się w transporcie. Na szczęście całość była świetnie zapakowana przez co przesyłka dotarła w całości. Jestem zadowolony z usług firmy SMX Design i jeśli jeszcze kiedykolwiek będę potrzebował wycinanie laserowe, na pewno zgłoszę się po wycenę.
profil
Artur
Łódź
Wpadłam na pomysł tworzenia tablic sensorycznych. Zaczęło się od mojego dziecka. Chciałam nauczyć go podstawowych rzeczy ale tablice sensoryczne okazały się być bardzo drogie. Z pomocą przyszła mi firma SMX Design i ich cięcie laserem. Nie tylko wycięli dla mnie wszystkie potrzebne elementy, ale również pomogli w przygotowaniu projektu! Dzięki nim, mogłam w szybkim czasie wykonać tablicę dla mojego syna, a co najważniejsze - całość nie kosztowała nawet połowy tego, co musiałabym zapłacić w internecie! Cieszę się, że trafiłam właśnie tutaj, bo współpraca przebiegła świetnie! Wycinanie laserem przyniosło świetne rezultaty a wszystkie elementy idealnie do siebie pasowały.
profil
Joanna
Kraków
Firmę SMX Design znalazłem przypadkowo w internecie gdy szukałem alternatywy dla ręcznego wykonywania zdobień z drewna. W ten sposób wpisałem zapytanie w wyszukiwarkę o wycinanie laserowe i przeszedłem na stronę z usługami. Po przeglądnięciu oferty firmy przesłałem zapytanie. Po krótkiej wymianie mailowej otrzymałem pełną informację związaną z propozycją rozwiązania mojego problemu. Cięcie laserem CO2 okazało się strzałem w dziesiątkę. Zaoszczędziłem w ten sposób mnóstwo czasu i pieniędzy a finalne cięcie laserem okazało się dużo bardziej precyzyjne niż ręczna robota. Współpracujemy już dłuższą chwilę i mam nadzieję, że będzie to początkiem długofalowego kontaktu.
profil
Michał
Grudziądz
Nasza firma zajmuje się projektowaniem i produkowaniem elementów audio. Gdy chcemy wykonać prototypy naszych produktów zgłaszamy się do SMX Design. Jako nieliczni są w stanie wykonać cięcie laserowe w małych seriach prototypowych. Współpraca układa się dobrze, ze względu na szybki czas realizacji oraz dostępność materiału od ręki. Często są w stanie nam również doradzić, jak dobrać odpowiednie aspekty elementów aby zostały wykonane poprawnie - naddatki, tolerancje itp. Wycinanie laserowe daje nam duże możliwości, ze względu na łatwość i szybkość wykonania przez naszego partnera, co przekłada się na niskie koszty oraz terminy wykonania.
profil
Antoni
Warszawa
X