Grawerowanie
Laserowe

MAIL, PROJEKT, GRAWER

Grawerowanie laserowe jest bardzo proste. Wystarczy tylko wysłać do nas plik w formacie DXF lub DWG. My przygotujemy resztę.

Jeśli nie posiadasz odpowiedniego pliku graficznego, nie martw się. Przygotujemy go za Ciebie!

#1

Pokaż nam swoją wizję

Wyślij zapytanie, w którym określisz, co chciałbyś wygrawerować. Najszybciej będzie, gdy prześlesz nam plik w formacie DXF lub DWG. Nie martw się, jeśli nie posiadasz takiego pliku. Pomożemy Ci go przygotować.

#2

Spersonalizuj

Napis, logo na sklejce lub wzór to dla nas żaden problem! Wspólnie z Tobą wykonany odpowiedni projekt aby grawer spełniał Twoje oczekiwania

#3

Gotowi do działania

Podeślij swoją koncepcję. My przygotujemy resztę

CO GRAWERUJEMY?

DREWNO

Grawerowanie laserowe drewna to jeden z naszych podstawowych produktów. Grawerowanie laserem sklejki wykonujemy na własnym materiale lub materiale klienta.

SKÓRA

Elementy ze skóry są również świetnym materiałem na wykonywanie grawerowania laserowego. Dzięki nowoczesnej technologi grawerowania laserem mamy możliwość wykonywać różnego rodzaju nadruki na materiałach takich jak skóra.

PŁYTY DREWNIANE

Wszelkiego rodzaju płyty drewniane MDF, HDF, sklejka, oraz inne mogą być wykorzystywane do grawerowania laserowego. Ta technologia daje nieograniczone możliwości znakowania płyt drewnianych wszelakiego pokroju.

MDF

Płyty MDF są ciekawym przykładem wykorzystania lasera CO2. Grawerowanie laserem pozwala na wykonywanie skomplikowanych wzorów na płytach tego gatunku.

SKLEJKA

Korzystamy ze sklejki brzozowej suchotrwałej bez przebarwień i sęków. Dzięki temu grawerowanie laserem jest dobrej jakości, bez przesadnych przepaleń i niewyraźnych napisów.

PLEXI

Plexi to bardzo ciekawy materiał, który również podlega procesowi grawerowania laserowego. Wykorzystanie wiązki o wysokiej temperaturze, pozwala na trwałe grawerowanie laserem tego materiału.

Nasze
REALIZACJE

OPINIE
NASZYCH KLIENTÓW

Zajmuję się fotografią ślubną. Aby uatrakcyjnić moją ofertę postawiłem na cięcie laserem. Firma SMX Design pomaga tworzyć mi produkty dla moich klientów. Dzięki technologi cięcia laserem sklejki jesteśmy w stanie przygotować spersonalizowane prezenty, które dostarczam klientom wraz ze zdjęciami ze ślubu. To znacznie uatrakcyjnia moją ofertę ślubną. Często potrzebuję realizacji wycinanie laserem z 'dnia na dzień'. Mogę tutaj jedynie pochwalić wykonawcę, że zawsze staje na wysokości zadania a wszystkie realizacje są dostarczane maksymalnie w ciągu kilku dni roboczych. Jakość sklejki jest bardzo dobra, rzadko mogę spotkać sęki. Sklejka brzozowa jest w większości jednolita, a produkty z niej wykonane świetnie wyglądają jako ślubny gadżet.
Michał
Giżycko
Często wykonuję grawerowanie laserowe moich pudełek w firmie SMX Design. Tworzę spersonalizowane prezenty, dlatego też cięcie laserowe wykorzystuję bardzo często. Każdy projekt jest indywidualny, dlatego całość wymaga wiele pracy. Lubię współpracować z SMX Design, ponieważ są dla mnie bardzo cierpliwi, wprowadzając wszystkie moje zmiany nawet po rozpoczęciu realizacji. Szybkie możliwości zmiany, oraz świetny kontakt stawiają tą firmę w czołówce firm zajmujących się cięcie laserowe.
Aneta
Lublin
Projektujemy budynki dla naszych klientów. Często jesteśmy zobligowani do stworzenia makiety zagospodarowania terenu. Wycinanie laserem nadaje się do tego idealnie. Wykorzystujemy je do tworzenia szczegółowych warstw budynków i budowania kolejnych kondygnacji. Wycinanie laserowe oraz grawerowanie oszczędza nam sporo pracy a wykonywane w ten sposób modele znacznie bardziej przyciągają inwestorów, niż wykonywanie ich ręcznie. Dużo większa precyzja oraz dokładność sprawiła, że nasze makiety oraz projekty stały się bardziej atrakcyjne dla odbiorców.
Anna
Kraków
Wspólnie z mężem lubimy nowości. Ostatnio znaleźliśmy na internecie ozdoby, które bardzo się nam spodobały. Szukaliśmy gotowych rozwiązań w sieci, jednak nie były one dostępne w Polsce. Zaczęliśmy szukać czegoś na własną rękę. Okazało się, że wycinanie laserowe jest odpowiednią technologią do rozwiązania naszego problemu. Firma SMX Design pomogła nam zaprojektować oraz wykonać nasze ozdoby. Okazało się, że cięcie laserem świetnie sprawdziło się w tym wypadku, dając dobre jakościowo i powtarzalne elementy, które zawisły w naszym salonie.
Joanna
Toruń
Wysyłając zapytanie o cięcie laserem nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi z wyceną. Okazało się, że elementy, które do tej pory wykonywałem w technologii CNC są znacznie tańsze i bardziej precyzyjne przy wykorzystaniu wycinanie laserowe. Przełożyło się to na skrócenie czasu oczekiwania na elementy oraz na obniżenie kosztów wykonania. Zmiana technologii w moim przypadku okazała się właściwa. Modele, które są wykonywane z wysoką precyzją a dodatkowym atutem wycinanie laserem jest możliwość grawerowania! Ta technologia jest świetna jeśli potrzebujesz powtarzalnych elementów w niskiej cenie!
Miłosz
Łódź
Produkujemy zabawki dla dzieci. Wiele elementów jest powtarzalna i jednakowa. Wycinanie laserowe to jedna z podstawowych technologii, z których korzystamy. Pozwala ona na produkcję elementów powtarzalnych o powtarzalnej jakości i wymiarach. Szybkość wykonania elementów w firmie SMX stoi na bardzo wysokim poziomie. Praktycznie w ciągu kilku dni jesteśmy w stanie otrzymać kilkaset elementów. Są bardzo elastyczni, w przypadku napiętych terminów zostają po godzinach aby zapewnić nam produkty na czas. Cięcie laserem sklejki przynosi nam wiele korzyści ekonomicznych a dzięki dużej powtarzalności zawsze wiemy, czego się spodziewać.
Arkadiusz
Poznań
Jesteśmy firmą reklamową zajmującą się wykonywaniem różnego rodzaju form promocji dla naszych klientów. Jednym ze sposobów wykonywania elementów jest cięcie laserowe. Przy pomocy tej technologii jesteśmy w stanie stworzyć wiele powtarzalnych modeli, logo klienta lub banerów reklamowych. Zarówno grawerowanie laserowe jak i samo cięcie jest świetnym sposobem na stworzenie widowiskowej reklamy, ponieważ możemy tutaj wykonać różnego rodzaju skomplikowane kształty. Firma SMX Design świetnie sprawdza się w roli partnera biznesowego, spełniając nasze niecodziennie zapotrzebowanie. Szybkie terminy realizacji, wysoka jakość sklejki oraz dobra komunikacja to na pewno cechy, które wyróżniają ich na tle
Paweł
Warszawa

Najczęściej zadawane
pytania

Program lasera CO2 jest tak skonstruowany, że czyta on tylko pliki graficzne. Jeśli posiadasz tylko zdjęcie – przygotujemy projekt za Ciebie.

Wszystko zależy od ilości elementów i poziomu skomplikowania projektu. Wycinanie laserem realizowane jest zazwyczaj w ciągu 3-4 dni roboczych. 

Wszystkie elementy z wycinanie laserem są pakowane w folię stretch, folię bombelkową oraz opakowanie kartonowe aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia podczas transportu. 

Aby wykonać dokładną kalkulacje cięcie laserem, należy przesłać na nasz adres mailowy zapytanie oraz podać w nim ilość, grubość sklejki oraz wysłać projekt w formacie DXF lub DWG, ewentualnie wysłać zdjęcie projektu który mamy wykonać. 

Wycinanie laserem jest realizowane na polu roboczym 1300x900mm. Laser CO2 ma moc 130W, co pozwala na przecięcie sklejki 10mm.

Laser CO2 o mocy 130W pozwala na cięcie w sklejce 10mm.

Personalizacja produktu to świetny pomysł na prezent, upominek dla klienta bądź ożywienie dotychczasowej oferty w swojej firmie. Grawerowanie to metoda umożliwiająca wykonanie napisu, logotypu bądź grafiki na powierzchni. Jest trwała i odporna na ścieranie. W naszej ofercie przygotowaliśmy grawer na kilku materiałach o zróżnicowanym zastosowaniu. Zdecydowanie najczęściej wybierane jest grawerowanie laserowe w drewnie, sklejce oraz na płytach drewnianych. Prace wykonujemy zarówno na materiale własnym, jak i dostarczonym przez klienta. Innowacyjna technologia z wykorzystaniem lasera daje niemal nieograniczone możliwości zdobienia i nadawania zwykłym przedmiotom wyjątkowego charakteru. Dzięki niej można podkreślić nietuzinkowość z pozoru prostych przedmiotów. Grawerowanie laserowe wyróżnia się świetną jakością. Finalnie nie ma uwidocznionych nieestetycznych przepaleń. Ponadto wygrawerowany w drewnie napis, logo czy znak graficzny jest bardzo wyraźny.

Grawerowanie laserowe i jego zastosowanie

Nasi klienci chętnie wybierają grawerowanie laserowe w drewnie jako element strategii marketingowej, potrzebnej do budowania widoczności swojej marki w niekonwencjonalny sposób. Wycinanie za pośrednictwem lasera znacznie usprawnia produkcję elementów powtarzalnych. Oferujemy pomoc przy produkcji logo dla klienta, banerów reklamowych i widowiskowych rozwiązań, które z pewnością przykują uwagę odbiorców. Ponadto w ramach usług wykonujemy m.in. przedmioty z dedykacją na 18. urodziny. Grawer na ozdobach, lampach czy zegarach to tylko kilka z opcji, które świetnie nadają się na niepowtarzalny upominek o spersonalizowanym charakterze. 

Jak zrobić grawer na drewnie?

Realizacja prac z grawerem w drewnie może odbywać się przy udziale specjalnego projektu. Wystarczy przesłać plik w formacie DXF lub DWG. Jeśli jednak klient nie posiada takich materiałów, nie ma najmniejszego problemu. Wówczas wykonujemy projekt na podstawie nadesłanego zdjęcia. Nasi klienci oprócz tego, jak zrobić laser na drewnie, zastanawiają się również nad realizacją zamówienia. Czas każdego zlecenia jest zależny od stopnia jego skomplikowania. Do każdej usługi podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu mamy pewność, że efekt będzie w pełni satysfakcjonujący. 

X