Ciecie laserem cennik

Cięcie laserem cennik naszych usług

Cięcie laserem cennik naszych usług przedstawia zakres cen w zależności od wielkości i skomplikowania projektu. Dla uproszczenia można przyjąć, że na cenę cięcie laserem wpływa klika czynników. Są to między innymi wielkość produkcji, grubość materiału oraz dodatkowe opcje takie jak grawerowanie, malowanie czy czyszczenie. Pod uwagę bierzemy również współpracę z naszymi stałymi klientami, którzy uzyskują u nas rabaty z tego tytułu.

Sprawdź wstępny pogląd na cenę realizacji

Cięcie laserem cennik pozwala na ujednolicenie wyceny i podanie przybliżonych kosztów realizacji. Finalną wycenę wykonujemy jednak w oparciu o szczegółowy projekt DXF lub PDF, przedstawiając już konkretną ofertę. Nasze kalkulacje zawierają sobie zarówno koszty samej pracy maszyny, jak i koszty materiału. Cena materiałów w zależności od grubości można znaleźć TUTAJ. Standardowo cięcie sklejki odbywa się na formatkach 760x760mm. W swojej ofercie posiadamy maszyny, które pozwalają na cięcie elementów o wymiarach 1800x1200mm. Cięcie laserowe sklejki odbywa się u nas na arkuszach 1525x1525mm o grubościach od 3 do 10mm. W przypadku cięcia laserem sklejki wykorzystujemy większą moc lasera w przypadku grubszych materiałów. Wpływa to na żywotność tuby laserowej, przez co cena jest wyższa w zależności od grubości materiału.

Cięcie laserem sklejki – koszty

Koszt 1mb cięcia uzależniony jest od grubości materiału i wygląda następująco:

MateriałGrubośćCena cięcia 1mb netto [PLN]
PLEXI 2mm23
 PLEXI 3mm34
 PLEXI 4mm45
 PLEXI 6mm66
Sklejka 3mm33
Sklejka 4mm44
Sklejka 5mm 55
 Sklejka 6mm66
 Sklejka 8mm87
 Sklejka 10mm1010
Tekstylia 2
Papier 2
Karton 2
Laminat grawerski 3
Skóra 3
Korek 3
   
GRAWER 1cm2 1
Przygotowanie projektu do cięcia 50
Szlifowanie 1m2 100
Malowanie 1m2 100
cięcie laserem sklejki cennik

Cięcie laserem cennik pokazany w tabeli przedstawia realizacje dla pojedynczego detalu. Minimalna wartość zamówienia w naszej firmie wynosi 100zł netto. W przypadku zamówienia większych ilości ceny są podawane indywidualnie, dlatego też prosimy o podesłanie pliku w formacie DXF lub DWG – wtedy przygotujemy wycenę dla Państwa z uwzględnieniem wszystkich aspektów.

Jak przygotować projekt do wyceny?

Laserowe cięcie sklejki odbywa się przy pomocy programów w grafice wektorowej. Możemy do tego celu użyć takich programów jak Corel Draw, Adobe Illustrator czy AutoCAD. Jeżeli chcemy wykonać prosty projekt w darmowym programie, warto wykorzystać do tego celu program Inkspace. Wykonane projekty najlepiej zapisać w rozszerzeniu DXF lub PDF. Tak przygotowany plik należy przesłać na nasz adres mailowy biuro@smx.com.pl podając wszystkie niezbędne parametry do wyceny, takie jak – ilość elementów, grubość sklejki oraz wymiary największego elementu.

Stronę wyszukano po hasłach: cennik cięcia laserem, cięcie laserem cennik, cięcie laserem sklejki cennik, cięcie laserowe sklejki cennik, cięcie plexi cennik, wycinanie laserowe cennik, wycinanie ze sklejki cennik.

X