Cięcie laserem
Bochnia

Kompleksowa usługa w Twojej okolicy

Świadczymy usługi: grawerowanie i cięcie laserem Bochnia w małopolsce. Modele ze sklejki, które są wycinamy na naszych laserach są gwarancja wysokiej jakości, niskiej ceny i szybkiej realizacji. Ponad to staramy się, tworzyć nasze produkty w krótkim czasie, biorąc pod uwagę maksymalną optymalizację kosztów. Jednak każdy z projektów jest wyceniany indywidualnie i cena cięcia laserem zależy od poziomu skomplikowania projektu, ilości sztuk oraz grubości danego materiału.

laser tnący
Realizacji
0
Zadowolonych
klientów
0
Maszyn
tnących
0

Cięcie laserem Bochnia

Cięcie laserowe sklejki i drewna - ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

Jeśli chcesz wykonać cięcie laserem sklejki potrzebujesz projektu w formacie DXF lub DWG. Jeśli nie jesteś w stanie go przygotować pomożemy Ci! Wystarczy do nas napisać 🙂 Ogromne możliwości oraz wysoka precyzja, pozwalają na wypalanie laserem sklejki z największą starannością o szczegóły. Sterowanie CNC komputerowe, daje gwarancję powtarzalności elementów. Ponad to stosujemy cięcie laserowe drewna na rozbudowanym parku maszynowym. Możemy wykonać każdą, nawet kilkutysięczną realizację. Zapraszamy do kontaktu i ustalenia szczegółów zamówienia.

cięcie laserem Bochnia - to takie proste!

Wystarczy aby wysłali Państwo do nas plik w formacie DXF oraz podali podstawowe parametry potrzebne do wykonana zlecenia, takie jak – grubość sklejki, ilość poszczególnych elementów oraz ewentualne dodatkowe informacje związane z grawerowaniem, czyszczeniem lub malowaniem elementów. Cięcie laserem Bochnia ze względu na bliskość naszego zakładu pozwala na szybką wysyłkę i realizację zlecenia. Sprawdź nasze REALIZACJE

OPINIE
NASZYCH KLIENTÓW

Nasza firma, mająca siedzibę w Bochni specjalizuje się w produkcji mebli. Cięcie laserem Bochnia na terenie naszego miasta praktycznie nie istnieje. Z pomocą przyszła nam firma SMX, która wykonuje dla nas wiele usług cięcia i grawerowania laserem. Dzięki nim jesteśmy zdecydowanie bardziej konkurencyjni na rynku meblarskim.
profil
Marian
Ziółkowski
Tworzę makiety architektoniczne w naszym biurze projektowym. Cięcie laserem Bochnia daje mi duże możliwości ze względu na położenie zakładu oddalonego o taką odległość, która pozwala na osobisty kontakt i przewiezienie makiet samochodem, gdyż nie nadają się one na wysyłkę kurierską.
profil
Marlena
Przybylska

Stronę wyszukano po frazach : cięcie laserem Bochnia, grawerowanie laserem Bochnia, grawerowanie Bochnia, cięcie laserowe Bochnia, wycinanie laserem Bochnia, grawerowanie laserowe Bochnia, cięcie na wymiar Bochnia, cięcie sklejki Bochnia, wypalanie laserem sklejki Bochnia, cięcie sklejki cennik Bochnia. 

X