Druk 3D

Usługi druku 3D

Druk 3D wykorzystujący technologię FDM (Fused Deposition Modeling) to jedna z najpopularniejszych metod druku przestrzennego. Umożliwia wykonanie elementów o bardzo skomplikowanej geometrii. Wykorzystuje materiały takie jak PLA, ABS, nylon. Elementy wykonane w tej technologi mogą służyć jako ozdoby ( biżuteria, figurki, wazony, itp.,), elementy makiet oraz jako użytkowe części maszyn i  urządzeń.

Cena druku 3D uzależniona jest od kilku czynników takich jak wielkość elementu, stopień jego skomplikowania, czasu pracy maszyny, itp. Dlatego aby dokonać wyceny danego projektu prosimy o wysłanie pliku modelu w jednym z formatów (.stl, .obj. stp) na masz adres meilowy.

Jeżeli nie posiadasz gotowego projektu a jedynie jego zdjęcie, rysunek lub koncept to nie wszystko stracone. Zajmujemy się również projektowaniem. Zapraszamy do kontaktu i postaramy się pomóc.

Cięcie laserem

Add Your Heading Text Here

Jestem akapitem tekstu. Kliknij przycisk, by zmienić ten tekst.

Projektowanie

Add Your Heading Text Here

Kliknij ten przycisk, by zmienić ten tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Close Menu
×

Koszyk

Have no product in the cart!
0