Cięcie laserem
tarnów

Cięcie laserem oraz grawerowanie laserowe Tarnów

Cięcie laserem Tarnów – współpracujemy z firmami i osobami fizycznymi w obrębie małopolski. Działania lokalne pozwalają nam na szybki kontakt oraz dostawę komponentów z zakresu cięcia i grawerowania laserowego.

laser tnący
Realizacji
0
Zadowolonych
klientów
0
Maszyn
tnących
0

Cięcie laserem tarnów

Cięcie laserem sklejki w Tarnowie

Firma SMX posiada swoją siedzibę w Szymbarku k. Gorlic. Do Tarnowa dzieli nas 40 minut drogi. W ten sposób jesteśmy w stanie na bieżąco reagować na potrzeby klientów. Wykonujemy usługi cięcie laserem sklejki oraz innych niemetali, wykorzystując do tego celu głównie sklejkę brzozową. Mamy bardzo dobre ceny, ze względu na dużą ilość przerobionego asortymentu. Posiadamy rozbudowany park maszynowy, dzięki czemu cięcie laserowe drewna jest bardzo szybkie i powtarzalne. Jesteśmy przygotowani nawet na kilka tysięcy elementów w jednym zamówieniu. Ponad to możemy czyścić sklejkę lub wykonywać malowanie sklejki.

cięcie laserem tarnów- zapytaj o wycenę!

Wystarczy aby wysłali Państwo do nas plik w formacie DXF oraz podali podstawowe parametry potrzebne do wykonana zlecenia, takie jak – grubość sklejki, ilość poszczególnych elementów oraz ewentualne dodatkowe informacje związane z grawerowaniem, czyszczeniem lub malowaniem elementów. Cięcie laserem Tarnów ze względu na bliskość naszego zakładu pozwala na szybką wysyłkę i realizację zlecenia. Sprawdź nasze REALIZACJE

OPINIE
NASZYCH KLIENTÓW

Od wielu lat prowadzę firmę stolarską w obrębie Krakowa. Cięcie laserem Tarnów dało mi możliwość rozwoju moich produktów o dodatkowe usługi. Wykonując meble korzystam z nowoczesnych technologii aby być konkurencyjnym na rynku. Cięcie laserem sklejki i wykonywanie z nich frontów meblowych w SMX Design to czysta przyjemność.
profil
Ryszard
Ziółko
Tworzę makiety architektoniczne w naszym biurze projektowym. Cięcie laserem Tarnów daje mi duże możliwości ze względu na położenie zakładu oddalonego o taką odległość, która pozwala na osobisty kontakt i przewiezienie makiet samochodem, gdyż nie nadają się one na wysyłkę kurierską.
profil
Marlena
Przybylska

Stronę wyszukano po frazach: cięcie laserem sklejki Tarnów, cięcie laserem Tarnów, grawerowanie laserem Tarnów, grawerowanie laserowe Tarnów, grawer na sklejce Tarnów, grawerowanie laserem co2 Tarnów, grawerowanie w Tarnowie, cięcie laserowe sklejki Tarnów, sklejka Tarnów, laser Tarnów, wycinanie laserem Tarnów, grawer laserowy Tarnów, grawer laserem Tarnów, grawerowanie sklejki Tarnów. 

X