Ozdoby ze sklejki - Wypalanie laserem

Nasza pasja do drewna i sklejki pozwoliła nam na stworzenie firmy, która łączy w sobie nowoczesne technologie i projektowanie z tradycyjnymi produktami. Wypalanie laserem daje wielkie możliwości do tworzenia niepowtarzalnych projektów. Zastosowanie technologi laserowej pozwala na grawerowanie oraz cięcie obrazów i wzorów jak te z prawej strony.

ZAMÓW U NAS SWÓJ PROJKET!

Spersonalizowane prezenty

Mamy możliwość na tworzenie i wykonywanie spersonalizowanych napisów. Wypalanie laserem świetnie sprawdza się, przy wykonywaniu grawerów na pudełkach lub upominkach dla najbliższych. Jeżeli szukają Państwo również różnego rodzaju zaproszeń czy dedykowanych, spersonalizowanych prezentów dla gości – dobrze Państwo trafili! Pomagamy zaprojektować i wykonać różnego rodzaju prezenty na zamówienie. W ten sposób staramy się dotrzeć do jak najszerszego grona klientów a nasze produkty cieszą się dużą popularnością. 

bon dla taty

Nasze Realizacje

WYCINANIE ZE SKLEJKI NA ZAMÓWIENIE!
napis ze sklejki

Każdy znajdzie coś dla siebie!

Nasze maszyny pozwalają na wykonywanie najbardziej skomplikowanych projektów na życzenie naszych klientów. Wypalanie laserem to świetne narzędzie do wykonywania spersonalizowanych napisów, zaproszeń, pamiątek na różne okazje!

Wykonujemy gadżety dla wielu branż – od branży weselnej po branżę reklamową. Każdy element możemy później wyczyścić oraz pomalować, dla uzyskania określonego efektu zgodnie z wytycznymi klienta. Wykonujemy zamówienia na sklejce, płycie HDF laminowanej lub na plexi. Wypalanie laserem pozwala na grawerowanie oraz wycinanie wzorów we wszystkich tych materiałach.

OPINIE
NASZYCH KLIENTÓW

Bardzo dobry kontakt i szybka realizacja. Cięcie laserem sklejki w wykonaniu SMX Design stoi na bardzo wysokim poziomie.
profil
Wojciech
Sandomierz
Szybko, sprawnie, profesjonalnie i rzetelnie. Od pierwszego zapytania do otrzymania gotowego produktu minęło tylko kilka dni. Bardzo dobry kontakt z firmą, dodatkowa pomoc przy przerobieniu projektu jest wielkim plusem. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno będziemy korzystać z usług firmy w przyszłości. Wypalanie laserem sklejki przez firmę SMX stoi na bardzo wysokim poziomie!
profil
Anna
Toruń
Grawerowanie sklejki laserem przebiegło bardzo sprawnie. Nasze produkty zostały odpowiednio spersonalizowane przez SMX. Bardzo podobało nam się ich podejście oraz szybki czas realizacji.
profil
Mateusz
Tarnów
X