WYPALANIE LASEREM

wYPALANIE LASEREM

Nasza pasja do drewna i sklejki pozwoliła nam na stworzenie firmy, która łączy w sobie nowoczesne technologie i projektowanie z tradycyjnymi produktami. Wypalanie laserem daje wielkie możliwości do tworzenia niepowtarzalnych projektów. Zastosowanie technologi laserowej pozwala na grawerowanie oraz cięcie obrazów i wzorów jak te z prawej strony. 

Najbardziej skomplikowane kształty

Wypalanie laserem pozwala na wykonywanie najbardziej skomplikowanych kształtów. Technologia ta sprawia, że nasze produkty mogą być bardzo unikatowe i wyrafinowane. Wisienką na torcie jest możliwość grawerowanie laserem sklejki i spersonalizowanie produktów pod swoje potrzeby! 

Każdy znajdzie coś dla siebie

Nasze maszyny pozwalają na wykonywanie najbardziej skomplikowanych projektów na życzenie naszych klientów. Wypalanie laserem to świetne narzędzie do wykonywania spersonalizowanych napisów, zaproszeń, pamiątek na różne okazje!

Spersonalizowane prezenty

Mamy możliwość na tworzenie i wykonywanie spersonalizowanych napisów. Wypalanie laserem świetnie sprawdza się, przy wykonywaniu grawerów na pudełkach lub upominkach dla najbliższych. 

drewniane pudełko z grawerem
Call Now ButtonZADZWOŃ
×
×

Koszyk