Cięcie laserem sklejki to nasza specjalność. Serio - znamy się na tym 🙂

laser tnący

Cięcie laserem sklejki oraz innych niemetali to jedna z naszych głównych specjalizacji. Świadczymy usługi z zakresu cięcie sklejki oraz grawerowanie innych materiałów takich jak PLEXI, skóra, plastik, HDF, MDF itp.  Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie w bardzo szybkim tempie. Świadczymy usługi cięcia i grawerowania laserem CO2 w całej Polsce.

Cięcie laserem MDF

Ze względu na bliskość naszego usytuowania względem innych miast takich jak Kraków, jesteśmy w stanie w szybkim czasie nawiązać współpracę z wieloma firmami z południowej Polski. Bardzo duża elastyczność cenowa i produktowa pozwoliła nam przenieść nasze działania na szersze horyzonty. Cięcie laserem małopolska to dla nas obecny obszar działania. Mamy nadzieję, że w przyszłości uda się nam współpracować już stacjonarnie z firmami z całej Polski. Jeśli chcą Państwo zobaczyć nasze przykładowe realizacje zapraszamy do odwiedzenia zakładki realizacje.

Grawerowanie drewna

Cięcie laserowe i grawerowanie drewna oraz innych niemetali to dla nas codzienność. Dzięki zastosowaniu autorskiego systemu chłodzenia, nasze lasery wyróżniają się na tle konkurencji. Cięcie laserem sklejki odbywa się w sposób bezinwazyjny – nie pozostania przepaleń spowodowanych wysoką temperaturą na stronie ciętej. Dzięki temu oszczędzamy czas potrzebny na szlifowanie elementów, a produkty wychodzące z lasera są od razu gotowe do wysyłki – w pełni estetyczne bez dodatkowych przepaleń. To świetny sposób dla kogoś, kto potrzebuje hurtowych elementów bez dodatkowych skaz. 

Call Now ButtonZADZWOŃ
×
×

Koszyk