Cięcie laserem
rzeszów

Usługi cięcia laserem CO2 z grawerowaniem w Rzeszowie.

Jeśli szukasz usług wycinania laserowego w Twoim regionie, to cięcie laserem Rzeszów jest dla Ciebie! Bliskość naszego warsztatu jest dodatkowym atutem, pozwalającym na cięcie laserowe sklejki w szybkim czasie dla Twoich potrzeb. Posiadamy lasery o polu roboczym 1800x1200mm o mocy 150W. Gwarantuje to wysoką jakość i szybkość produkcji, przez co znacznie ograniczamy koszty wytworzenia w stosunku do konkurencji. Cięcie laserowe Rzeszów dzięki usytuowaniu naszego zakładu niedaleko tego miasta, gwarantuje szybki kontakt i możliwość osobistego spotkania z naszymi klientami. 

laser tnący
Realizacji
0
Zadowolonych
klientów
0
Maszyn
tnących
0

Cięcie laserem rzeszów

Wycinanie laserem CO2 w Rzeszowie

Jeśli szukasz stałego wykonawcy twoich projektów, nawet tych bardziej skomplikowanych elementach o wymyślnych kształtach to cięcie laserem jest niezbędne. W odróżnieniu od innych technik laserowych jest to technologia, która pozwala uzyskać wysokie dokładności. Posiadamy własny materiał, który wykorzystujemy do produkcji, więc nie musisz martwić się o jego dostarczenie. Cięcie laserem Rzeszów pozwala na realizację Twoich projektów w bliskiej odległości. Na życzenie możemy spotkać się z naszymi klientami w celu omówienia projektów osobiście. Przy produkcji wykorzystujemy swoje materiały, co znacznie ogranicza koszty logistyczne. Realizujemy zarówno małe serie produkcyjne jak i duże partie skierowane do masowych odbiorców W naszej ofercie znajduje się grawerowanie laserem co2, cięcie laserem sklejki, frezowanie CNC oraz dalsza obróbka. Malujemy i czyścimy elementy zgodnie z wytycznymi naszych klientów, aby mogli oni otrzymać finalny gotowy model. 

cięcie laserem rzeszów- jesteśmy do twojej dyspozycji

Dzięki posiadaniu odpowiedniej ilości maszyn jesteśmy w stanie zrealizować cięcie sklejki w bardzo krótkim czasie. Przyjmujemy na produkcję również duże serie produkcyjne. Całość jest zawsze pakowana folią stretch oraz w pudełka kartonowe. Przy większych ilościach stosujemy system paletowy. Posiadając rozbudowany park maszynowy jesteśmy w stanie produkować duże, kilkutysięczne serie produktów. Posiadamy stałych klientów, którzy są zadowoleni z naszej współpracy. Cięcie laserowe Rzeszów pozwala na osobisty kontakt z naszymi klientami. Nasz zakład zlokalizowany w Szymbarku znajduje się w niedalekiej odległości od Rzeszowa. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do kontaktu.

OPINIE
NASZYCH KLIENTÓW

Cięcie laserem Rzeszów zawsze było dla nas problematyczne. Nie mogliśmy znaleźć w okolicy firmy, która będzie spełniać nasze oczekiwania. W końcu trafiliśmy na SMX Design. Dzięki zaangażowaniu oraz terminowym wykonaniom nawiązaliśmy długofalową współpracę. Polecam!
profil
Konrad
Kukulski
Nasze projekty znajdują teraz swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Makiety architektoniczne, które tworzymy przy pomocy laserów CO2 firmy SMX Design są wizytówką naszej firmy. Cięcie laserem Rzeszów daje nam możliwość szybkiej realizacji i odbioru naszych elementów.
profil
Ida
Przybylska

Najczęściej zadawane pytania

Pytania, które padają często na temat cięcie laserem Rzeszów

Czy projekty można skonsultować osobiście?

Cięcie laserowe Rzeszów gwarantuje bliską odległość od naszego zakładu, przez co wszystkie konsultacje projektowe można odbyć u nas osobiście. 

Czy świadczymy dodatkowe usługi?

Ze względu na to, że cięcie laserem Rzeszów znajduje się w bliskiej odległości od naszego zakładu, jesteśmy w stanie konsultować projekty osobiście. Dodatkowo w przypadku dużych gabarytów posiadamy swój transport i możemy dostarczyć nasze wyroby osobiście. 

W jakim rozszerzeniu przesłać projekt do wyceny?

Cięcie sklejki laserem pozwala na wykonywanie projektów z formatów PDF lub DX, więc najlepiej przesyłać pliki w tych formatach. Jeśli nie posiadają Państwo jednak projektów graficznych – jesteśmy w stanie pomóc w ich przygotowaniu.

Jaki jest koszt wykonania usługi?

Wszystko zależy tak naprawdę od ilości, grubości sklejki oraz nakładu. Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie i nie ma jednego określonego cennika dla wszystkich usług. W tym celu należy przesłać nam projekt graficzny DXF lub PDF. 

Czy posiadamy swój materiał?

Posiadamy na swoim magazynie sklejkę, plexi i płyty HDF, przez co jesteśmy samowystarczalni, jeżeli chodzi o materiały. Nie muszą się Państwo o to martwić i specjalnie dostarczać nam materiał. 

Czy wycena jest płatna

Wszystkie wyceny i spotkania z nami są darmowe 🙂 

Stronę wyszukano po frazach: cięcie laserem Rzeszów, cięcie laserowe Rzeszów, cięcie laserem sklejki Rzeszów, grawerowanie laserem Rzeszów, grawerowanie laserowe sklejki Rzeszów, cięcie laserem Rzeszów, cięcie sklejki laserem Rzeszów, grawerowanie laserem sklejki Rzeszów, grawerowanie laserem w Rzeszowie, cięcie Plexi Rzeszów, grawerowanie Plexi Rzeszów, cięcie laserem co2 Rzeszów, grawerowanie laserem co2 Rzeszów, cięcie sklejki laserowe Rzeszów, wycinanie laserowe w sklejce Rzeszów. 

X