Cięcie laserem
Kraków

Cięcie laserowe w Twojej okolicy

Cięcie laserem Kraków to świetna propozycja dla osób szukających usług cięcie laserem sklejki w swojej okolicy. Znajdą Państwo u nas wysoką jakość, dostępność produktów oraz szybkie terminy realizacji z przystępnymi cenami. 

laser tnący
0
Realizacji
0
Zadowolonych
klientów
0
Maszyn
tnących

Cięcie laserem kraków

Wycinanie laserem CO2 z szybką wyceną

Cięcie laserowe Kraków to usługi wycinania sklejki oraz innych niemetali na laserach CO2 wraz z grawerowaniem. Usługi tego typu pozwalają na produkcję powtarzalnych elementów w krótkim czasie. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii wycinanie laserem sklejki staje się bardzo proste. W swojej produkcji wykorzystujemy maszyny o mocy 150W oraz polu roboczym 1800x1200mm. Takie połączenie pozwala nam na wycinanie sklejki z zakresu 1-10mm o wymiarach zbliżonych do pola roboczego lasera. Ponadto posiadamy swój materiał, więc nie muszą Państwo martwić się o jego dostarczenie. Oferujemy kompleksową usługę wykonania oraz wysyłki wszystkich elementów, zarówno w ilościach hurtowych jak i pojedynczych realizacji. Cięcie laserem Kraków pozwala nam na tworzenie nowych realizacji w Twojej okolicy. Dużą zaleta naszej firmy jest bliskie umiejscowienie z miastem Kraków. Dzięki temu możemy omówić projekty wspólnie z Państwem – osobiście. W ten sposób sprawy przebiegają znacznie szybciej i sprawniej. 

cięcie laserem KRAKÓW- to takie proste!

Wystarczy aby wysłali Państwo do nas plik w formacie DXF oraz podali podstawowe parametry potrzebne do wykonana zlecenia, takie jak – grubość sklejki, ilość poszczególnych elementów oraz ewentualne dodatkowe informacje związane z grawerowaniem, czyszczeniem lub malowaniem elementów. Cięcie laserem Kraków ze względu na bliskość naszego zakładu pozwala na szybką wysyłkę i realizację zlecenia. Sprawdź nasze REALIZACJE

Cięcie laserem kraków

Wycinanie laserem CO2 Kraków

Posiadamy własny park maszynowy oraz własne materiały. Wystarczy wysłać do nas odpowiedni plik w formacie DXF, DWG lub PDF a my zajmiemy się resztą! Przygotujemy wycenę cięcia laserem oraz orientacyjny termin wysyłki produktów. Na życzenie wykonujemy również czyszczenie, malowanie i montaż elementów. Jeśli są Państwo ciekawi, jak przebiega system wyceny elementów, zachęcamy do sprawdzenia strony: cięcie laserem cennik . Informacje tutaj zawarte dają orientacyjny pogląd na to, jak wygląda wycena. Zachęcamy jednak do przesłania plików na nasz adres MAILOWY, oraz podania najważniejszych informacji takich jak grubość materiału, typ materiału oraz ilość sztuk.

wycinanie laserem KRAKÓW- szybka wycena

Oferujemy szeroki zakres usług związany z cięcie laserem sklejki w okolicy Krakowa. Nasze działania są oparte na długim doświadczeniu. W swojej ofercie posiadamy lasery o mocy 130W i polu roboczym 1300x900mm, co gwarantuje bardzo szybką realizację zleceń oraz duże możliwości cięcia i grawerowania laserem. Świadczymy szeroki wachlarz usług, związany z cięciem sklejki, grawerowaniem, czyszczeniem, malowaniem sklejki. Wykonujemy zarówno pojedyncze realizacje projektów jak i duże serie produkcyjne. Naszymi atutami są szybkość działania i dokładność. Staramy się, aby wszystkie elementy z cięcia laserem Kraków wychodziły poprawne i trafiały do klientów w odpowiedniej jakości.

Nasze usługi

Cięcie laserem Kraków

Jesteśmy w stanie realizować projekty cięcia laserem sklejki w bliskiej odległości z Krakowem. Mogą omówić Państwo swój projekt z nami osobiście. 

Grawerowanie laserem Kraków

Grawerowanie spersonalizowanych produktów w naszej firmie z krótkimi terminami realizacji. 

Prototypy

Przed wykonaniem finalnej partii jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa prototypy produktów. 

Czyszczenie sklejki

Po cięciu jesteśmy w stanie wykonać czyszczenie sklejki na życzenie naszych klientów. 

Malowanie sklejki

Świadczymy usługi malowania sklejki oraz bejcowania dla naszych klientów.  

Projektowanie

Pomagamy naszym klientom w kwestiach związanych z projektowaniem i przygotowywaniem elementów do cięcia laserem sklejki. 

OPINIE
NASZYCH KLIENTÓW

Od wielu lat prowadzę firmę stolarską w obrębie Krakowa. Cięcie laserem Kraków dało mi możliwość rozwoju moich produktów o dodatkowe usługi. Wykonując meble korzystam z nowoczesnych technologii aby być konkurencyjnym na rynku. Cięcie laserem sklejki i wykonywanie z nich frontów meblowych w SMX Design to czysta przyjemność.
profil
Ryszard
Ziółko
Tworzę makiety architektoniczne w naszym biurze projektowym. Cięcie laserem Kraków daje mi duże możliwości ze względu na położenie zakładu oddalonego o taką odległość, która pozwala na osobisty kontakt i przewiezienie makiet samochodem, gdyż nie nadają się one na wysyłkę kurierską.
profil
Marlena
Przybylska

Stronę wyszukano po frazach: cięcie sklejki laserem Kraków, cięcie sklejki Kraków, cięcie laserem Kraków, cięcie laserowe Kraków, cięcie laserowe sklejki Kraków, cięcie laserem w krakowie, cięcie Plexi Kraków, grawerowanie sklejki Kraków, grawerowanie sklejki w krakowie, grawerowanie sklejki laserem Kraków, grawerowanie laserowe Kraków, grawerowanie laserem co2 Kraków, grawerowanie laserowe sklejki Kraków. 

X