Frezowanie cnc

Frezowanie CNC to bardzo popularna metoda wykorzystywana w przemyśle do tworzenia skomplikowanych form. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii CNC możemy cieszyć się kreowaniem modernistycznego designu przy wykorzystaniu możliwości jakie daje ta technologia. Proces frezowania pozwala na precyzyjne cięcie, wiercenie, wycinanie kształtów i wzorów w sklejce, co czyni ją idealnym materiałem do produkcji mebli, zabawek, dekoracji, elementów wystawienniczych i innych produktów drewnianych. Zaletą tego procesu jest wysoka precyzja, powtarzalność i szybkość wytwarzania, co pozwala na zwiększenie wydajności i redukcję kosztów produkcji.

ploter cnc do drewna
ikonya6

NOWOCZESNA
TECHNOLOGIA CNC

Nasze maszyny wykorzystują najnowszą technologię CNC

Różnorodność
materiałów

Frezujemy w drewnie, plexi oraz pozostałych materiałach

Wysoka
precyzja

Frezujemy z dokładnością 0,1mm

plik png

Projektowanie
modeli

Zaprojektujemy i ustawimy parametry Twojego projektu do frezowania

Nowoczesna
technologia CNC

Technologia CNC jest szeroko wykorzystywana w wielu branżach. Jej główną zaleta są na pewno wysoka precyzja wykonania, estetyka oraz możliwość cięcia grubszych materiałów, które nie są możliwe do cięcia przy pomocy lasera CO2. 

wycinanie laserowe w drewnie

Ploter CNC

Maszyny, z których korzystamy są to profesjonalne urządzenia służące do frezowania w drewnie, plexi, sklejce. Tworzymy różnego rodzaju elementy z użyciem technologii CNC. 

NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI FREZOWANIA CNC

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii jesteśmy w stanie wykonać Państwa model praktycznie bez ograniczeń. Nasza maszyna drukuje frezuje modele w rozmiarach 1500x2500mm, co pozwala na osiągnięcie ciekawych rezultatów. Wykonujemy również prototypy produktów klientów. 

cięcie sklejki
X