Cięcie laserowe sklejki

Cięcie laserowe sklejki jeszcze nigdy nie było tak łatwe i szybkie. Napisz do nas o wycenę, przygotujemy wszystkie niezbędne wyliczenia.
Tniemy do wymiaru 1800x1200mm, sklejkę do grubości 10mm. 

KOMPLEKSOWE USŁUGI - CIĘCIE
LASEREM SKLEJKI NA WYMIAR

odznaka

Wysoka jakość materiałów

W naszych usługach korzystamy ze sklejki I gatunku bez sęków i zabrudzeń.

png

Przystępne ceny

Ze względu na dużą ilość zamówień jesteśmy w stanie optymalizować ceny.

png

Elastyczne godziny pracy

Bardzo szybko odpowiadamy na maile z wycenami w ciągu całego dnia.

ikona

Szybki czas realizacji

W nagłych sytuacjach dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu możemy działać z dnia na dzień.

plik png

Duże możliwości

Nasz laser posiada pole robocze 1300×900 mm. Tniemy sklejkę do grubości 10mm, posiadamy własne materiały.

png

Z nami zawsze się dogadasz!

Jeśli cena nie jest odpowiednia lub nie odpowiadają Ci warunki realizacji, napisz do nas! Na pewno znajdziemy zadowalające wyjście z tej sytuacji!

Cięcie i grawerowanie sklejki laserem CO2

SMX Design wykonuje usługi : cięcie laserem, grawerowanie laserem sklejki. Do produkcji wykorzystujemy skandynawską sklejkę I gatunku. Pracujemy na sklejkach przystosowanych pod cięcie laserowe od grubości 1mm do 15mm. Dlatego też, posiadamy laser o polu roboczym na poziomie 1300x900mm i świadczymy usługi cięcia elementów zarówno pojedynczych jak i powtarzalnych w dużych seriach. Jesteśmy w stanie wykonać nawet kilkaset produktów klienta dziennie. Wycinanie laserem daje precyzyjną możliwość określenia powtarzalności i wysokiej jakości wykonania, z zachowaniem wymiarów z dokładnością do 0,1mm.

Projektowanie modeli i projektów klienta pod cięcie laserem

Zajmujemy się wykonywaniem modeli i projektów naszych klientów. Wspomagamy ich na aetapie projektowym, w przypadku gdy życzą sobie oni naszej pomocy. Jesteśmy w stanie wykonać dowolny projekt a następnie wyciąć go na laserze. Jednak dzięki zastosowaniu nowoczesnego oprogramowania technologia cięcia laserem stoi na bardzo wysokim poziomie. Zajmujemy się zarówno projektowaniem 3D jak i 2D. Gwarantujemy szybką i rzetelną wycenę naszej pracy wraz z podaniem przybliżonego terminu realizacji i ceny.

0
Realizacji
0
Zadowolonych
klientów
0
Maszyn
tnących

Cięcie laserem Kraków

Dzięki sprzedaży wysyłkowej jesteśmy w stanie wykonać usługi praktycznie z całego kraju. W razie możliwości spotkania, chętnie przyjedziemy do Państwa przedyskutować dany temat. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje, znajomości i możliwości. Dlatego też zachęcamy Państwa do kontaktu, posiadamy bardzo przystępne ceny i potrafimy szybko reagować na zapytania a trudne projekty nie stanowią dla nas problemu

Grawerowanie sklejki

Nasza firma zajmuje się również grawerowaniem laserowym sklejki. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego oprogramowania jesteśmy w stanie wykonać grawerowanie napisów oraz zdjęć. Dlatego też grawerowanie laserowe jest dobrym sposobem na wykonanie dedykacji dla bliskich oraz stworzenie spersonalizowanego prezentu. Wykonujemy grawerowanie w sklejce, drewnie, szkle, plexi itp.

Nasze
REALIZACJE

Najczęściej zadawane
pytania o cennik cięcia sklejki

Cięcie laserowe drewna przynosi bardzo duże korzyści ze względu na wysoką precyzję, powtarzalność oraz koszty wykonania. Zastosowanie tej technologii pozwala na ograniczenie pracy ludzkiej, która w dzisiejszych czasach jest coraz droższa. 

Cięcie laserem sklejki jest jednym z najtańszych, a jednocześnie najlepszych sposobów na wykonanie modeli 2D. Dzięki tej technologii można wykonać praktycznie każdy model w krótkim czasie, przy zaangażowaniu minimalnych środków. 

Specjalizujemy się zarówno w cięcie laserem sklejki jak i w projektowaniu modeli, które wrzucamy na nasze maszyny. Często pomagamy naszym klientom udoskonalać ich projekty lub wykonujemy je za nich w cenie naszych usług cięcia laserem. 

Tak naprawdę, wszystko zależy od poziomu skomplikowania projektu, grubości sklejki oraz ilości sztuk. Cięcie laserowe drewna jest stosunkowo krótkim procesem, który trwa przeważnie od kilku do kilkudziesięciu minut. 

Aby lepiej dopasować się do potrzeb naszych klientów, oprócz cięcie laserowe drewna zajmujemy się również czyszczeniem elementów po paleniu laserem oraz malowaniem na życzenie klienta. 

Cięcie laserem sklejki nie jest niebezpieczne dla dzieci. 

Dzięki wykorzystaniu specjalnego systemu chłodzenia w naszych laserach nasze elementy nie pozostawiają przebarwień powstałych w procesie cięcie laserowe drewna

Każda z firm bardzo indywidualnie podchodzi do cennik cięcia laserem. U nas wszystko tak naprawdę zależy od ilości elementów, grubości sklejki, jej klasy oraz poziomu skomplikowania projektu. Cięcie 1mb będzie inne w przypadku projektów niskoseryjnych a inne gdy cięcie laserem sklejki będzie miało charakter seryjny. 

X