Cięcie laserowe
sklejki

Cięcie laserowe sklejki jeszcze nigdy nie było tak łatwe i szybkie. Napisz do nas o wycenę, przygotujemy wszystkie niezbędne wyliczenia.
Tniemy do wymiaru 1800x1200mm, sklejkę do grubości 10mm. 

KOMPLEKSOWE USŁUGI - CIĘCIE
LASEREM SKLEJKI NA WYMIAR

Wysoka jakość materiałów

W naszych usługach korzystamy ze sklejki I gatunku bez sęków i zabrudzeń.

Przystępne ceny

Ze względu na dużą ilość zamówień jesteśmy w stanie optymalizować ceny.

Elastyczne godziny pracy

Bardzo szybko odpowiadamy na maile z wycenami w ciągu całego dnia.

Szybki czas realizacji

W nagłych sytuacjach dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu możemy działać z dnia na dzień.

Duże możliwości

Nasz laser posiada pole robocze 1300×900 mm. Tniemy sklejkę do grubości 10mm, posiadamy własne materiały.

Z nami zawsze się dogadasz!

Jeśli cena nie jest odpowiednia lub nie odpowiadają Ci warunki realizacji, napisz do nas! Na pewno znajdziemy zadowalające wyjście z tej sytuacji!

Cięcie i grawerowanie sklejki laserem CO2

SMX Design wykonuje usługi : cięcie laserem, grawerowanie laserem sklejki. Do produkcji wykorzystujemy skandynawską sklejkę I gatunku. Pracujemy na sklejkach przystosowanych pod cięcie laserowe od grubości 1mm do 15mm. Dlatego też, posiadamy laser o polu roboczym na poziomie 1300x900mm i świadczymy usługi cięcia elementów zarówno pojedynczych jak i powtarzalnych w dużych seriach. Jesteśmy w stanie wykonać nawet kilkaset produktów klienta dziennie. Wycinanie laserem daje precyzyjną możliwość określenia powtarzalności i wysokiej jakości wykonania, z zachowaniem wymiarów z dokładnością do 0,1mm.

Projektowanie modeli i projektów klienta pod cięcie laserem

Zajmujemy się wykonywaniem modeli i projektów naszych klientów. Wspomagamy ich na aetapie projektowym, w przypadku gdy życzą sobie oni naszej pomocy. Jesteśmy w stanie wykonać dowolny projekt a następnie wyciąć go na laserze. Jednak dzięki zastosowaniu nowoczesnego oprogramowania technologia cięcia laserem stoi na bardzo wysokim poziomie. Zajmujemy się zarówno projektowaniem 3D jak i 2D. Gwarantujemy szybką i rzetelną wycenę naszej pracy wraz z podaniem przybliżonego terminu realizacji i ceny.

0
Realizacji
0
Zadowolonych
klientów
0
Maszyn
tnących

Cięcie laserem Kraków

Dzięki sprzedaży wysyłkowej jesteśmy w stanie wykonać usługi praktycznie z całego kraju. W razie możliwości spotkania, chętnie przyjedziemy do Państwa przedyskutować dany temat. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje, znajomości i możliwości. Dlatego też zachęcamy Państwa do kontaktu, posiadamy bardzo przystępne ceny i potrafimy szybko reagować na zapytania a trudne projekty nie stanowią dla nas problemu

Grawerowanie sklejki

Nasza firma zajmuje się również grawerowaniem laserowym sklejki. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego oprogramowania jesteśmy w stanie wykonać grawerowanie napisów oraz zdjęć. Dlatego też grawerowanie laserowe jest dobrym sposobem na wykonanie dedykacji dla bliskich oraz stworzenie spersonalizowanego prezentu. Wykonujemy grawerowanie w sklejce, drewnie, szkle, plexi itp.

Nasze
REALIZACJE

OPINIE
NASZYCH KLIENTÓW

Z firmą SMX Design rozpocząłem współpracę 2 lata temu. Cięcie laserem sklejki jest jednym z podstawowych działań w naszej firmie, gdyż zajmujemy się sprzedażą akcesoriów i prezentów ślubnych. Najważniejszy dla nas był zawsze finalny wygląd naszych produktów a tutaj firma SMX nie zawodzi. Zarówno cięcie laserowe drewna, jak i inne usługi stoją tutaj na najwyższym poziomie. Wszystkie nasze prezenty ślubne otrzymywaliśmy zawsze na czas, mimo że w wielu przypadkach terminy były naprawdę napięte! Wspólnie zbudowaliśmy znaną markę, która jest rozpoznawalna w całej Polsce. Współpraca z takimi profesjonalistami to prawdziwa przyjemność.
Antoni
Poznań
Wspólnie z małżonką postanowiliśmy wykonać lampy na zamówienie do naszego nowego salonu. Okazało się, że żadna firma nie chciała zrealizować tego dość nietypowego zlecenia. Z pomocą przyszedł Pan Sebastian. Nie tylko zaproponował wykonanie lampy ale również zdecydował się na zaprojektowanie jej od podstaw. Cięcie laserem sklejki to była jedyna technologia, która pozwalała na wykonanie tych produktów. Liczyliśmy się z kosztami kilkukrotnie wyższymi, jednak okazało się, że cięcie sklejki cennik jest na bardzo dobrym poziomie! Lampy sufitowe przyszły świetnie zapakowane a całość jest z nami już kilka dobrych tygodni. Na pewno polecimy usługi cięcia laserem w firmie SMX Design naszym znajomym.
Piotr
Bochnia
Prowadzę pracownię, w której przygotowuje unikalne ozdoby dla wnętrz. Idąc z biegiem czasu zainteresowało mnie cięcie laserowe drewna. W ten sposób wyszukałem firmę w google. Pan Sebastian od razu podsunął mi pewne rozwiązania moich problemów. Okazało się, że cięcie sklejki cennik jest naprawdę korzystne! Szybko zdecydowałem się na cięcie laserem sklejki. Od razu to rozwiązanie przyniosło wymierny skutek w postaci nowych produktów, których do tej pory nie byłem w stanie wykonać.
Marcin
Warszawa
Hobbistycznie zajmuję się wykonywaniem gier planszowych. Często potrzebuję elementów do moich realizacji. Wybrałem firmę SMX Design ponieważ cięcie sklejki cennik oraz elastyczność terminowa jest tutaj naprawdę korzystna. Wykonuję bardzo różnorodne modele, które ciężko wykonać tradycyjnymi metodami. Cięcie laserowe drewna sprawdza się tutaj doskonale! Wszystkie modele, również te które wymagają grawerowanie laserowe są wykonane bardzo precyzyjne, a co najważniejsze nie zawierają przepaleń, jak to miało miejsce w poprzedniej firmie. Całość jest bardzo estetyczna a produkty do mojej gry cieszą oko wszystkich kupujących!
Jan
Kraków
Tworzę kolorowe ozdoby z drewna dla dzieci. Ich wykonywanie w tradycyjnych warunkach wiązało się z dużym nakładem czasu i kosztów. Cięcie laserem sklejki przyniosło znaczne przyśpieszenie tego procesu. Przy pomocy firmy SMX jestem w stanie wykonać zdecydowanie więcej elementów w krótszym czasie. Współpraca przyniosła mi zdecydowane oszczedności. Cięcie sklejki cennik bardzo mi odpowiada. Dodatkowo korzystam też z usług czyszczenia przed malowaniem. Elementy, które do mnie trafiają są już wyczyszczone i gotowe do malowania lub bejcowania. W ten sposób oszczędzam czas i pieniądze.
Wiktor
Nowy Targ
Szukałem firmy która wykona logo mojego przedsiębiorstwa. Zdecydowałem się na cięcie laserem sklejki. Jest to bardzo precyzyjna i dobra jakościowa technologia, która pozwala na wykonanie szczegółowych detali, na czym mi zależało. Poprosiłem firmę SMX Design aby oprócz usług cięcia laserem wykonali także dla mnie malowanie elementów na poszczególne kolory. To świetna sprawa, że cięcie laserowe drewna można załatwić wraz z tą dodatkową usługą.
Miłosz
Nowy Sącz
Pasjonuję się motoryzacją. Moim hobby jest tworzenie modeli samochodów z drewna. Do tego celu wykorzystuję cięcie laserem sklejki. Jest to świetna metoda, pozwalająca na wykonanie precyzyjnych modeli wraz z grawerowaniem laserowym. Często korzystam z usług cięcia laserem u Pana Sebastiana. Zarówno terminy realizacji, jak i samo wykonanie stoi na bardzo wysokim poziomie. Dzięki temu mam pewność, że moje modele za każdym razem się złożą. Cięcie laserowe drewna ma niską tolerancję, przez co wszystkie elementy idealnie do siebie pasują.
Andrzej
Radom
Wykonujemy tablice sensoryczne dla najmłodszych. Składają się one z wielu elementów, dlatego ich przygotowanie jest kosztowne i wymaga wiele pracy. Chcąc nieco obniżyć koszty szukaliśmy cięcie sklejki cennik o niskim współczynniku kwotowym. W taki sposób znaleźliśmy firmę SMX Design. Szybka kalkulacja pokazała nam ile możemy zaoszczędzić. Cięcie laserowe drewna w naszym przypadku okazało się strzałem w dziesiątkę! W ciągu 3 dni roboczych otrzymaliśmy naszą pierwszą realizację. Byliśmy zaskoczeni szybkością i jakością wykonania. Cena cięcia laserem pozwoliła na obniżenie kosztów naszego produktu o 15%! Cały czas korzystamy z pomocy Pana Sebastiana w naszych projektach. Jego usługi znacznie optymalizują czas i koszty potrzebne na wykonanie naszych produktów.
Adrian
Gdańsk

Najczęściej zadawane
pytania o cennik cięcia sklejki

Cięcie laserowe drewna przynosi bardzo duże korzyści ze względu na wysoką precyzję, powtarzalność oraz koszty wykonania. Zastosowanie tej technologii pozwala na ograniczenie pracy ludzkiej, która w dzisiejszych czasach jest coraz droższa. 

Cięcie laserem sklejki jest jednym z najtańszych, a jednocześnie najlepszych sposobów na wykonanie modeli 2D. Dzięki tej technologii można wykonać praktycznie każdy model w krótkim czasie, przy zaangażowaniu minimalnych środków. 

Specjalizujemy się zarówno w cięcie laserem sklejki jak i w projektowaniu modeli, które wrzucamy na nasze maszyny. Często pomagamy naszym klientom udoskonalać ich projekty lub wykonujemy je za nich w cenie naszych usług cięcia laserem. 

Tak naprawdę, wszystko zależy od poziomu skomplikowania projektu, grubości sklejki oraz ilości sztuk. Cięcie laserowe drewna jest stosunkowo krótkim procesem, który trwa przeważnie od kilku do kilkudziesięciu minut. 

Aby lepiej dopasować się do potrzeb naszych klientów, oprócz cięcie laserowe drewna zajmujemy się również czyszczeniem elementów po paleniu laserem oraz malowaniem na życzenie klienta. 

Cięcie laserem sklejki nie jest niebezpieczne dla dzieci. 

Dzięki wykorzystaniu specjalnego systemu chłodzenia w naszych laserach nasze elementy nie pozostawiają przebarwień powstałych w procesie cięcie laserowe drewna

Każda z firm bardzo indywidualnie podchodzi do cennik cięcia laserem. U nas wszystko tak naprawdę zależy od ilości elementów, grubości sklejki, jej klasy oraz poziomu skomplikowania projektu. Cięcie 1mb będzie inne w przypadku projektów niskoseryjnych a inne gdy cięcie laserem sklejki będzie miało charakter seryjny. 

X