Cięcie laserem
Nowy Sącz

Najwyższa jakość w najepszej cenie

Cięcie i grawerowanie laserem jeszcze nigdy nie było tak proste! Cięcie laserem Nowy Sącz to niepowtarzalna okazja na współpracę na najwyższym poziomie w twoim Regionie!

laser tnący
Realizacji
0
Zadowolonych
klientów
0
Maszyn
tnących
0

Cięcie laserem Nowy sącz​

Świetna cena cięcia laserem i szybkość wykonania

Jeśli zależy Ci na czasie oraz na współpracy w Twojej okolicy to cięcie laserem Nowy Sącz będzie najlepszą propozycją. Świadczymy usługi z zakresu cięcie laserem sklejki oraz grawerowanie sklejki. Nasz park maszynowy oraz elastyczne godziny pracy pozwalają na dostosowanie się do potrzeb naszych klientów. Pole robocze naszych laserów to 1300x900mm. Moc lasera to 130W, pozwala nam to wykonać elementy do grubości 10mm. Sterowanie komputerowe i bardzo dokładna technika laserowa pozwalają na wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych modeli.

Cięcie laserowe sklejki - wygoda i jakość

Dzięki dodatkowym możliwościom jesteśmy w stanie wykonać czyszczenie modeli po cięcie laserem sklejki, malowanie lub sklejanie całych projektów. Oznacza to, że możemy wykonać każdy projekt powierzony nam przez klienta. Posiadamy własny materiał, który kupujemy w dużych ilościach. Optymalizujemy w ten sposób cenę sklejki, będąc bardzo konkurencyjnym na rynku. Jednak najczęściej w naszym zakładzie jest wykorzystywana sklejka suchotrwała oraz płyta HDF. Materiały te są bardzo dobre pod cięcie laserem drewna i zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Ponad to elementy po cięcie laserem CO2 jesteśmy w stanie wyczyścić i pomalować lub zabejcować na określony kolor wskazany przez klienta. Aby dowiedzieć się więcej na temat laserowego cięcia sklejki zachęcamy do odwiedzenia naszego kompendium wiedzy.

OPINIE
NASZYCH KLIENTÓW

Nie sądziłem, że znajdę alternatywę dla wykonania moich produktów tak blisko mojego miejsca zamieszkania. Cięcie laserem Nowy Sącz okazało się strzałem w dziesiątkę. Po nawiązaniu współpracy z firmą SMX Design koszty pracy spadły o 20%!
profil
Marcin
Nowakowski
Szukając cięcie laserem małopolska spotkałem się z firmą SMX Design, która oferowała swoje usługi w zakresie cięcie laserem sklejki. Szybko nawiązaliśmy współpracę, głównie ze względu na szybkie terminy realizacji oraz bliskość mojego miejsca zamieszkania.
profil
Marcin
Antosiak
Szukając kogoś z zakresu cięcie laserem Nowy Sącz napotkałem na firmę SMX znajdującą się w Szymbarku. Potrzebowałem wyciąć kilka elementów do mojej pracy inżynierskiej. Cięcie laserem sklejki w ich wykonaniu to czysta profesja!
profil
Karol
Przybycień
Firma SMX bardzo sprawnie rozwiązała mój problem, jakim było stworzenie kilku domków dla dzieci. Cięcie laserowe Nowy Sącz w tej firmie to był bardzo dobry pomysł. Oprócz cięcia sklejki skorzystaliśmy również z usług malowania. Bardzo podobał się nam rezultat końcowy.
profil
Michał
Kossak

Stronę wyszukano po frazach: cięcie laserem sklejki, cięcie laserem nowy sącz, cięcie laserowe nowy sącz, wycinanie sklejki nowy sącz, laser nowy sącz, grawerowanie sklejki nowy sącz, grawerowanie Plexi nowy sącz, cięcie Plexi nowy sącz, wycinanie w sklejce nowy sącz, cięcie sklejki laserem nowy sącz, wycinanie laserowe sklejki w nowym sączu, cięcie sklejki laserem nowy sącz.

X