Cięcie laserem sklejki cennik

Cięcie laserem sklejki cennik – ile to kosztuje?

Cięcie laserem sklejki cennik pozwala w przybliżony sposób na przedstawienie naszych usług cięcia laserem sklejki. Obróbka laserowa różnych materiałów to stosunkowo skomplikowany proces, na który składa się kilka etapów. Zaczynając od początku – cięcie laserem sklejki to proces polegający na termicznym cięciu wiązką lasera CO2. Wykorzystujemy tutaj materiały takie jak sklejka, płyta HDF, MDF, plexi, skórę czy drewno. Możemy wycinać elementy na wylot lub grawerować laserem na ich powierzchni. Ta technologia daje nam nieograniczone możliwości tworzenia różnorodnych elementów. Trudno przedstawić do tego celu wycinanie laserowe cennik uwzględniający wszystkie procesy i materiały. Każdy z nich może być produkowany na różnych maszynach z różnym efektem finalnym. Materiały charakteryzują się tym, że posiadają swoją charakterystykę. Każdy z nich potrzebuje indywidualnego podejścia. Cięcie sklejki laserem będzie wyglądało zupełnie inaczej w przypadku różnych materiałów. Możemy tutaj wytwarzać bardzo proste, ale również bardzo skomplikowane kształty. Przykładem może być poniższy obrazek:

cięcie laserem sklejki cennik
wycinanie ze sklejki cennik

Cięcie laserowe sklejki cennik

Ploter laserowy CO2 wykorzystujemy do cięcia i grawerowania laserowego materiałów takich jak sklejka, drewno, skóra, tworzywa sztuczne. Jego ograniczeniem jest moc, która nie pozwala na cięcie laserem metali. Do tego celu wykorzystywane są lasery FIBER. Istnieją również znakowarki lub frezarki CNC. Każda z tych grup charakteryzuje się innymi parametrami, czasem wykonania i kosztami z tym związanymi. Cięcie laserem sklejki cennik pozwala usystematyzować pewne procesy, w odniesieniu do laserów CO2, na których pracujemy. Nie można podać jednak jednej wartości, która daje nam wyznacznik ceny w procesie cięcia sklejki laserem. Cięcie laserowe sklejki cennik w naszym przypadku wyliczamy na podstawie czasu pracy maszyny. To pozwala nam na oszacowanie orientacyjnych kosztów. Szczegółowe wyliczenia mogą Państwo otrzymać, przesyłając do nas wiadomość z informacją jaki materiał, ilość oraz grubość jest preferowana. Mogą to Państwo zrobić korzystając z naszej zakładki Kontakt.

Wycinanie ze sklejki cennik – potrzebne parametry

Nazwa usługiCena nettoOpis
Cięcie laserem sklejki5 zł / minDokładną wycenę przygotujemy po przesłaniu projektów w formacie DXF lub PDF.
Minimalna wartość zamówienia100 złMinimalna wartość od jakiej można wykonać zlecenie w naszej firmie
Wykonanie próbnych detali100 złPrototypy wykonywane w naszej firmie w celu sprawdzenia poprawności wykonania podlegają jednorazowej opłacie w wysokości 100zł netto/szt.
Przygotowanie projektu100zł/hMożemy wykonać projekt dla Państwa. Koszt finalny zależy od ilości czasu potrzebnego na jego przygotowanie.
cięcie laserem sklejki cennik

Cięcie laserem sklejki cennik – nasze możliwości

Maksymalne pole robocze naszych laserów to 1800x1200mm. Standardowo wykorzystujemy formatki sklejki o wymiarach 1525x1525mm. Na swoim magazynie posiadamy sklejkę brzozową suchotrwałą w klasie 1/2 oraz 2/2 o grubościach od 3mm do 10mm. Wycinanie ze sklejki cennik nie zawiera we wstępnej kalkulacji kosztów materiału. Te są uwzględniane po przesłaniu konkretnego projektu. Cięcie sklejki laserem odbywa się dla grubości od 3mm do 12mm. Specjalizujemy się w wykonywaniu dużych serii produkcyjnych. Posiadamy prawie 10 laserów CO2, co pozwala nam na wykonywanie bardzo dużych realizacji. Jesteśmy otwarci jednak na mniejsze, nawet pojedyncze zlecenia. Zalecamy do przesłanie zapytania na nasz adres mailowy biuro@smx.com.pl. W tytule można podać hasło cięcie sklejki laserem cennik, które pozwoli nam na identyfikację Państwa zapytania.

X