Nasze usługi

Cięcie laserem CO2

Wykonujemy cięcie laserem CO2 sklejki, drewna, plexi, oraz innych materiałów. Pole robocze maszyn sięgające do 1800x1200mm, oraz duża ilość maszyn, pozwalają na wykonanie nawet bardzo dużych serii produkcyjnych. Zapraszamy do współpracy.

Nasze usługi

Grawerowanie laserem CO2

Świadczymy usługi grawerowania laserem CO2. Dzięki dużemu doświadczeniu nasze realizacje są bardzo wysokiej jakości, przy zachowaniu rozsądnej ceny. Wykonujemy grawerowanie sklejki, plexi, tworzyw sztucznych, płyt mdf itp.

Nasze usługi

Frezowanie CNC

Oferujemy usługi frezowania CNC w sklejce, MDF, drewnie, plexi, piankach itp. Pracujemy na materiałach swoich jak i klienta. Wykonujemy również projekty 2D oraz 3D zgodnie z wytycznymi klienta.

Nasze usługi

Malowanie

Wykonujemy usługi malowania drewna na kolor wskazany przez klienta z palety RAL. Bejcujemy, impregnujemy, malujemy farbami wodoodpornymi. Każdy nasz produkt może być wyczyszczony oraz pomalowany na życzenie klienta.

Nasze usługi

Projektowanie

Zajmujemy się projektowaniem 2D i 3D. Jeżeli potrzebujesz wykonać jakiś model, ale nie posiadasz projektu graficznego, nic straconego! Przygotujemy go za Ciebie. Napisz do nas przez nasz formularz kontaktowy.

Nasze usługi

Cięcie piłą formatową

Piła formatowa to maszyna, na której w praktyce rozpoczyna się każda obróbka materiału wykorzystywanego w produkcji mebli, niezależnie czy jest to lite drewno, płyta wiórowa czy płyta MDF.

Nasze usługi

Serwis maszyn

Świadczymy usługi profesjonalnego serwisu okleiniarek, pił formatowych, laserów CO2.

Zapraszamy do kontaktu i do fachowych porad!

Nasze usługi

Oklejanie frontów

Pracujemy na profesjonalnych maszynach Brandt, oklejamy fronty meblowe dla naszych klientów.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Nasze usługi

Szlifowanie powierzchni

W swojej ofercie świadczymy usługi szlifowania sklejki, drewna i podobnych płyt. Korzystamy z profesjonalnych szlifierek szerokotaśmowych. Granulacja papieru jest do ustalenia z klientem.

X