Cięcie laserem
Kraków

Cięcie laserowe w Twojej okolicy

Cięcie laserem Kraków to świetna propozycja dla osób szukających usług cięcie laserem sklejki w swojej okolicy. Znajdą Państwo u nas wysoką jakość, dostępność produktów oraz szybkie terminy realizacji z przystępnymi cenami. 

laser tnący
Realizacji
0
Zadowolonych
klientów
0
Maszyny
tnące
0

Cięcie laserem kraków

Wycinanie laserem CO2 z szybką wyceną

Cięcie laserowe Kraków to usługi wycinania sklejki oraz innych niemetali na laserach CO2 wraz z grawerowaniem. Usługi tego typu pozwalają na produkcję powtarzalnych elementów w krótkim czasie. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii wycinanie laserem sklejki staje się bardzo proste. W swojej produkcji wykorzystujemy maszyny o mocy 130W oraz polu roboczym 1300x900mm. Takie połączenie pozwala nam na wycinanie sklejki z zakresu 1-10mm o wymiarach zbliżonych do pola roboczego lasera. Ponadto posiadamy swój materiał, więc nie muszą Państwo martwić się o jego dostarczenie. Oferujemy kompleksową usługę wykonania oraz wysyłki wszystkich elementów, zarówno w ilościach hurtowych jak i pojedynczych realizacji.

cięcie laserem KRAKÓW- to takie proste!

Wystarczy aby wysłali Państwo do nas plik w formacie DXF oraz podali podstawowe parametry potrzebne do wykonana zlecenia, takie jak – grubość sklejki, ilość poszczególnych elementów oraz ewentualne dodatkowe informacje związane z grawerowaniem, czyszczeniem lub malowaniem elementów. Cięcie laserem Kraków ze względu na bliskość naszego zakładu pozwala na szybką wysyłkę i realizację zlecenia. Sprawdź nasze REALIZACJE

OPINIE
NASZYCH KLIENTÓW

Od wielu lat prowadzę firmę stolarską w obrębie Krakowa. Cięcie laserem Kraków dało mi możliwość rozwoju moich produktów o dodatkowe usługi. Wykonując meble korzystam z nowoczesnych technologii aby być konkurencyjnym na rynku. Cięcie laserem sklejki i wykonywanie z nich frontów meblowych w SMX Design to czysta przyjemność.
profil
Ryszard
Ziółko
Tworzę makiety architektoniczne w naszym biurze projektowym. Cięcie laserem Kraków daje mi duże możliwości ze względu na położenie zakładu oddalonego o taką odległość, która pozwala na osobisty kontakt i przewiezienie makiet samochodem, gdyż nie nadają się one na wysyłkę kurierską.
profil
Marlena
Przybylska
X