Cięcie laserem CO2

Wykonujemy cięcie laserem CO2 oraz innych elementów na laserze 2D. Realizujemy zarówno jednostkowe projekty, jak i duże partie produkcyjne. Posiadamy swój materiał. Ponadto gwarantujemy dobrą jakość i szybkość realizacji.

Wyślij plik w formacie DXF, DWG lub PDF
Podaj ilość elementów i grubość materiału
Oczekuj na wycenę

EKOLOGICZNA SKLEJKA

KREATYWNE PROJEKTY

SZYBKA WYSYŁKA

MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA PROJEKTU

jAKOŚĆ WYKONANIA
GWARANCJĄ SUKCESU

Zajmujemy się kompleksową usługą cięcia laserem CO2, grawerowaniem materiałów, wykonywaniem projektów oraz końcową obróbką począwszy od czyszczenia materiałów a skończywszy na impregnacji i malowaniu. Ponadto doradzamy naszym klientom najlepsze możliwości i parametry cięcia laserem.

Realizacji
Zadowolonych klientów
Maszyny tnące

Cięcie laserem sklejki

Sklejka to świetny materiał do grawerowania i cięcia laserem. Wykorzystujemy głównie sklejkę brzozową suchotrwałą oraz płytę MDF. Wykorzystujemy materiał, który jest dobrej jakości, bez przebarwień czy sęków. Do każdego projektu cięcia laserem staramy się podejść w indywidualny sposób, kierując się wieloma parametrami, takimi jak poziom skomplikowania projektu cięcia laserem, ilością wykonywanych elementów oraz priorytetem wykonania usług cięcia laserem

Jednak proszę się nie martwić, staramy się zaproponować zawsze taką ocenę oraz termin realizacji aby każdy klient który wykonuje u nas cięcie laserem sklejki oraz grawerowanie sklejki był zadowolony z wykonanej usługi. 

cięcie laserem sklejki

Cięcie laserem cennik

Cennik cięcia laserem jest pozycją dość złożoną, dlatego też podczas każdej wyceny bierzemy pod uwagę kilka aspektów
– poziom skomplikowania elementu
– powierzchnie grawerowaną
– grubość sklejki
– ilość elementów
– priorytet wykonania
– serię produkcyjną 

Dlatego też, dzięki poznaniu tych parametrów jesteśmy w stanie dokładnie określić jaka jest cena cięcia laserem. Najbardziej opłacalne jest cięcie laserem sklejki powtarzalnych elementów. Możemy wtedy dokładnie zoptymalizować proces wysyłki oraz pakowania, co przekłada się na finalną cenę. Cięcie laserem sklejki cennik to złożenie kilku parametrów, ale proszę się nie martwić, pomagamy ustalić wszystkie szczegóły tak, aby każda wycena przebiegła w ekspresowym tempie a każdy z naszych klientów finalnie poznał jaka dokładnie jest cena cięcia laserem

cena cięcia laserem

DODATKOWE USŁUGI

CZYSZCZENIE PO CIĘCIU LASEREM

Cięcie laserem sklejki charakteryzuje się powstawaniem na powierzchniach bocznych znanych dla tego procesu brązowych przebarwień, które powstają w wyniku wysokiej temperatury wiązki laserowej podczas cięcie laserem sklejki.
Nasi klienci, mają dodatkową możliwość zaznaczenia przy wycenie, czy modele ze sklejki powinny być dla nich wyczyszczone. Dzięki temu, mogą otrzymać idealnie czyste elementy ze sklejki bez przebarwień, jak ma to miejsce w wyniku pracy cięcia laserem.

MALOWANIE POWIERZCHNI

Cięcie laserem CO2 w połączeniu z farbami akrylowymi w wielu przypadkach daje niepowtarzalny efekt. Każdy z naszych klientów może zamówić u nas usługę malowania sklejki na dowolny kolor z palety RAL.
Jednak w ten sposób jego modele mogą trafić do niego już w określonym kolorze.

SKLEJANIE MODELI ZE SKLEJKI

Niektóre modele wymagają dodatkowej obróbki lub operacji zmontowania wszystkich elementów. Jedną z opcji, jaką mogą Państwo u nas zamówić jest możliwość skompletowania i wykonania modelu w formie 3D.
Cięcie laserem sklejki wraz z montażem daje tak naprawdę finalny produkt, który może trafić prosto do Państwa.

SERIE PRODUKCYJNE CIĘCIA LASEREM

Dzięki wykorzystaniu kilku maszyn, cięcie laserem przebiega u nas w bardzo szybki i prosty sposób. Wykonanie partii kilku tysięcy elementów w krótkim czasie nie stanowi dla nas większego problemu. Jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb klienta aby dostał na czas taka ilość, jaką potrzebuje. Cięcie laserem sklejki w większych partiach produkcyjnych jest bardzo opłacalne, ze względu na niższe koszty przygotowania i obróbki projektu oraz obsługi i pakowania całego procesu.

obróbka sklejki
×

Koszyk