Cięcie laserem CO2

Wykonujemy cięcie laserem CO2 oraz innych elementów na laserze 2D. Realizujemy zarówno jednostkowe projekty, jak i duże partie produkcyjne. Posiadamy swój materiał. Ponadto gwarantujemy dobrą jakość i szybkość realizacji.

laser do cięcia sklejki
Wyślij plik w formacie DXF, DWG lub PDF
Podaj ilość elementów i grubość materiału
Oczekuj na wycenę

EKOLOGICZNA SKLEJKA

KREATYWNE PROJEKTY

SZYBKA WYSYŁKA

MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA PROJEKTU

jAKOŚĆ WYKONANIA
GWARANCJĄ SUKCESU

Zajmujemy się kompleksową usługą cięcie laserem CO2, grawerowaniem materiałów, wykonywaniem projektów oraz końcową obróbką począwszy od czyszczenia materiałów a skończywszy na impregnacji i malowaniu. Ponadto doradzamy naszym klientom najlepsze możliwości i parametry cięcia laserem.

Realizacji
Zadowolonych klientów
Maszyny tnące

Cięcie laserem sklejki

Sklejka to świetny materiał do grawerowania i cięcia laserem. Wykorzystujemy głównie sklejkę brzozową suchotrwałą oraz płytę MDF. Wykorzystujemy materiał, który jest dobrej jakości, bez przebarwień czy sęków. Do każdego projektu cięcia laserem staramy się podejść w indywidualny sposób, kierując się wieloma parametrami, takimi jak poziom skomplikowania projektu cięcia laserem, ilością wykonywanych elementów oraz priorytetem wykonania usług cięcia laserem

Jednak proszę się nie martwić, staramy się zaproponować zawsze taką ocenę oraz termin realizacji aby każdy klient który wykonuje u nas cięcie laserem CO2 sklejki oraz grawerowanie sklejki był zadowolony z wykonanej usługi. 

cięcie laserem sklejki

Cięcie laserem cennik

Cennik cięcia laserem jest pozycją dość złożoną, dlatego też podczas każdej wyceny bierzemy pod uwagę kilka aspektów
– poziom skomplikowania elementu
– powierzchnie grawerowaną
– grubość sklejki
– ilość elementów
– priorytet wykonania
– serię produkcyjną 

Dlatego też, dzięki poznaniu tych parametrów jesteśmy w stanie dokładnie określić jaka jest cena cięcia laserem. Najbardziej opłacalne jest cięcie laserem sklejki powtarzalnych elementów. Możemy wtedy dokładnie zoptymalizować proces wysyłki oraz pakowania, co przekłada się na finalną cenę. Cięcie laserem cennik to złożenie kilku parametrów, ale proszę się nie martwić, pomagamy ustalić wszystkie szczegóły tak, aby każda wycena przebiegła w ekspresowym tempie a każdy z naszych klientów finalnie poznał jaka dokładnie jest cena cięcia laserem. Więcej o samym cięciu sklejki dowiedzą się Państwo w naszym poradniku.

cena cięcia laserem

DODATKOWE USŁUGI

CZYSZCZENIE PO CIĘCIU LASEREM

Brązowe przebarwienia to charakterystyczny skutek dla Cięcie laserem sklejki, które powstają w wyniku wysokiej temperatury wiązki laserowej podczas cięcie laserem sklejki.
Nasi klienci, mają dodatkową możliwość zaznaczenia przy wycenie, czy modele ze sklejki powinny być dla nich wyczyszczone. Dzięki temu, mogą otrzymać idealnie czyste elementy ze sklejki bez przebarwień, jak ma to miejsce w wyniku pracy cięcia laserem.

MALOWANIE POWIERZCHNI

Cięcie laserem CO2 w połączeniu z farbami akrylowymi w wielu przypadkach daje niepowtarzalny efekt. Dlatego też, każdy z naszych klientów może zamówić u nas usługę malowania sklejki na dowolny kolor z palety RAL.
Jednak w ten sposób jego modele mogą trafić do niego już w określonym kolorze.

SKLEJANIE MODELI ZE SKLEJKI

Niektóre modele wymagają dodatkowej obróbki lub operacji zmontowania wszystkich elementów. Jedną z opcji, jaką mogą Państwo u nas zamówić jest możliwość skompletowania i wykonania modelu w formie 3D. Ponad to
cięcie laserem sklejki wraz z montażem daje tak naprawdę finalny produkt, który może trafić prosto do Państwa.

SERIE PRODUKCYJNE CIĘCIA LASEREM

Dzięki wykorzystaniu kilku maszyn, cięcie laserem przebiega u nas w bardzo szybki i prosty sposób. Wykonanie partii kilku tysięcy elementów w krótkim czasie nie stanowi dla nas większego problemu. Jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb klienta aby dostał na czas taka ilość, jaką potrzebuje. Dlatego też cięcie laserem sklejki w większych partiach produkcyjnych jest bardzo opłacalne, ze względu na niższe koszty przygotowania i obróbki projektu oraz obsługi i pakowania całego procesu.

obróbka sklejki

Przykładowe opinie

Wysłałem zapytanie o cięcie laserem sklejki na adres mailowy. Jeszcze tego samego dnia dostałem odpowiedź z wyceną poszczególnych elementów. Okazało się, że firma SMX Design posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz sklejek pod cięcie laserowe. Potrzebowałem wykonać model ze sklejki 3mm oraz 4mm. Ta różnorodność nie była żadnym problemem. Towar dotarł do mnie w trzy dni robocze. Obawiałem się, ze względu na długie i cienkie detale, że coś może uszkodzić się w transporcie. Na szczęście całość była świetnie zapakowana przez co przesyłka dotarła w całości. Jestem zadowolony z usług firmy SMX Design i jeśli jeszcze kiedykolwiek będę potrzebował wycinanie laserowe, na pewno zgłoszę się po wycenę.
Artur
Łódź
Firmę SMX Design znalazłem przypadkowo w internecie gdy szukałem alternatywy dla ręcznego wykonywania zdobień z drewna. W ten sposób wpisałem zapytanie w wyszukiwarkę o wycinanie laserowe i przeszedłem na stronę z usługami. Po przeglądnięciu oferty firmy przesłałem zapytanie. Po krótkiej wymianie mailowej otrzymałem pełną informację związaną z propozycją rozwiązania mojego problemu. Cięcie laserem CO2 okazało się strzałem w dziesiątkę. Zaoszczędziłem w ten sposób mnóstwo czasu i pieniędzy a finalne cięcie laserem okazało się dużo bardziej precyzyjne niż ręczna robota. Współpracujemy już dłuższą chwilę i mam nadzieję, że będzie to początkiem długofalowego kontaktu.
Michał
Grudziądz
Zajmuję się modelarstwem. Wiele moich projektów wymaga cięcie laserem. Podczas szukania rozwiązań mojego problemu polecono mi wycinanie laserem. Długo się nie zastanawiałem. Postanowiłem poszukać kogoś w okolicy. Po wpisaniu frazy cięcie laserowe Nowy Sącz, znalazłem firmę SMX Design. Podjechałem, osobiście uzgodniłem szczegóły mojego projektu. Okazało się, że sprawę udało się załatwić praktycznie od ręki a wycinanie laserowe przyniosło oczekiwane rezultaty. Zależało mi na dużej precyzji wykonania oraz dobrej jakości sklejce. Wszystko to otrzymałem w firmie Pana Sebastiana. Gorąco polecam!
Marcin
Nowy Sącz
Wykonujemy różnego rodzaju prezenty z drewna i sklejki. Do tej pory wszystkie nasze projekty wykorzystywały technologię CNC. Postanowiliśmy jednak spróbować czegoś wydajniejszego i bardziej precyzyjnego. Padło na cięcie laserem, które spełniało nasze wymagania. Zależało nam na początek na wykonaniu kilkuset sztuk naszych produktów. Okazało się, że wycinanie laserowe sprawdza się świetnie w tym wypadku a terminy realizacji są zdecydowanie krótsze, niż na maszynach CNC. Firma SMX Design stanęła na wysokości zadania. Nasze produkty trafiły do nas w ciągu jednego tygodnia i od razu przyniosły uśmiech w naszym zespole. Bardzo dobrze wykonane cięcie laserowe, powtarzalne elementy śmiało mogliśmy przekazać naszym klientom.
Mariusz
Kraków
Wpadłam na pomysł tworzenia tablic sensorycznych. Zaczęło się od mojego dziecka. Chciałam nauczyć go podstawowych rzeczy ale tablice sensoryczne okazały się być bardzo drogie. Z pomocą przyszła mi firma SMX Design i ich cięcie laserem. Nie tylko wycięli dla mnie wszystkie potrzebne elementy, ale również pomogli w przygotowaniu projektu! Dzięki nim, mogłam w szybkim czasie wykonać tablicę dla mojego syna, a co najważniejsze - całość nie kosztowała nawet połowy tego, co musiałabym zapłacić w internecie! Cieszę się, że trafiłam właśnie tutaj, bo współpraca przebiegła świetnie! Wycinanie laserem przyniosło świetne rezultaty a wszystkie elementy idealnie do siebie pasowały.
Joanna
Kraków
Nasza firma zajmuje się projektowaniem i produkowaniem elementów audio. Gdy chcemy wykonać prototypy naszych produktów zgłaszamy się do SMX Design. Jako nieliczni są w stanie wykonać cięcie laserowe w małych seriach prototypowych. Współpraca układa się dobrze, ze względu na szybki czas realizacji oraz dostępność materiału od ręki. Często są w stanie nam również doradzić, jak dobrać odpowiednie aspekty elementów aby zostały wykonane poprawnie - naddatki, tolerancje itp. Wycinanie laserowe daje nam duże możliwości, ze względu na łatwość i szybkość wykonania przez naszego partnera, co przekłada się na niskie koszty oraz terminy wykonania.
Antoni
Warszawa
Jeden z naszych klientów poprosił nas o wykonanie frontów meblowych o bardzo specyficznych kształtach. Nie mieliśmy pomysłu na wykonanie tych elementów. Z pomocą przyszła nam firma SMX Design, która zaoferowała cięcie laserem tych skomplikowanych kształtów. Okazało się to strzałem w dziesiątkę! Wycinanie laserem dało duże możliwości dla kolejnych projektów. Dzięki temu rozszerzyliśmy zakres naszej działalności o nowe usługi i nawiązaliśmy dłuższą współpracę z firmą. Dobry kontakt, wysoka jakość i dostępność wielu grubości sklejki pozwala na szybki zakres działań. Cięcie laserowe jest bardzo precyzyjne a nasz klient był pod wrażeniem finalnego wykonania mebli.
Paweł
Rzeszów


Najczęściej zadawane pytania

Wycinanie laserem pozwala na wykonywanie bardzo precyzyjnych, powtarzalnych elementów przy pomocy cięcia termicznego wiązką laserową. Maszyny CNC wykorzystują do cięcia frezy, które są nieco mniej precyzyjne oraz zostawiają ze sobą produkty uboczne w postaci wiórów. 

Przy ustawieniu odpowiednich parametrów zarówno wycinanie laserowe jak i grawerowanie jest możliwe. Wszystko zależy od parametrów w programie przed wygenerowaniem pliku na ploter tnący. 

Świadczymy usługi z zakresu wycinanie laserem oraz grawerowanie niemetali. Na magazynach posiadamy podstawowe grubości sklejki oraz PLEXI – 3,4,6,8,10mm. Wykonując cięcie laserem w naszej firmie nie musisz dostarczać swojego materiału. 

Ploter laserowy CO2 jest przystosowany do wycinania wszelkiego rodzaju niemetali – sklejki, tworzyw sztucznych czy PLEXI w grubościach od 1 do 10mm. 

 

Każdy projekt w naszej firmie jest wyceniany indywidualnie. Koszty wykonania zależą od poziomu skomplikowania modelu, grubości sklejki oraz ilości elementów. Ceny za wycinanie laserowe zaczynają się już od kliku groszy i sięgają nawet kilkunastu złotych za element. 

Laser CO2 jest w stanie wyciąć sklejkę z zakresu 1-10mm. 

Decydując się na większą partię produkcyjną, cięcie laserem jest zdecydowanie tańsze niż w przypadku pojedynczego modelu. 

Wycinanie laserowe to tylko końcowy proces związany z wykonaniem modeli. Chętnie pomagamy naszym klientom w stworzeniu każdego rodzaju projektu. 

Pliki do cięcie laserowe najlepiej przesyłać w formacie DXF lub DWG. 


Świadczymy usługi cięcia laserem:

Call Now ButtonZADZWOŃ
×
×

Koszyk