Cięcie laserem
nowy targ

Usługi cięcia i grawerowania laserowego

Cięcie laserem Nowy Targ to usługi na terenie województwa małopolskiego z zakresu grawerowania i cięcia laserem CO2. Dzięki bliskości usytuowania naszego zakładu jesteśmy w stanie w szybki sposób dostarczyć potrzebne elementy.

laser tnący
Realizacji
0
Zadowolonych
klientów
0
Maszyn
tnących
0

Cięcie laserem nowy targ

Wycinanie laserem sklejki Nowy Targ

Cięcie laserem sklejki odbywa się u nas na laserach o mocy 130W i wymiarach 1300x900W. Przy zastosowaniu parku maszynowego tego typu laser CO2 jest w stanie wykonać duże serie produkcyjne. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu elementów, jesteśmy w stanie osiągnąć powtarzalność produktów. W swojej pracy wykorzystujemy dobrą jakościowo sklejkę w grubościach standardowych 3,4,6,8,10mm.

cięcie laserem w nowym targu

Mogą wysłać Państwo do nas swój projekt w formacie DXF lub DWG, który wytniemy na naszych maszynach. Można również wysłać do nas ZAPYTANIE na nasz adres mailowy z prośbą o przygotowanie takiego projektu. Doradzimy również z realizacją procesu. Wykonujemy malowanie sklejki oraz sklejanie modeli. Współpracując z nami mogą Państwo osiągnąć gotowy model 3D. Staramy się aby cięcie laserem sklejki przebiegało w szybkim czasie i posiadało określoną jakość. Zadowolenie klienta to dla nas priorytet!

OPINIE
NASZYCH KLIENTÓW

Szukając firmy z okolicy napotkałem się na cięcie laserem Nowy Targ w firmie SMX. Firma znajduje się niedaleko miejscowości w której mieszkam, ale w tym wypadku załatwiliśmy wszystko ekspresowo. Potrzebowałem cięcie laserem sklejki na urodziny mojej żony - po ustaleniu projektu doczekałem się bardzo ciekawej realizacji.
profil
Ryszard
Ziółko
Projektuje i wykonuje meble od lat. W naszej miejscowości bardzo popularne są góralskie zdobienia. Wykonywane tradycyjnymi metodami są bardzo czasochłonne i niedokładne. Cięcie sklejki Nowy Targ w firmie SMX sprawiło, że terminy i koszty realizacji naszych projektów znacznie się obniżyły, przez co staliśmy się atrakcyjniejsi dla naszych klientów.
profil
Karol
Przybyłowicz
X