Drewniane logo firmy 3D

drewniane logo firmy

Drewniane logo firmy – stwórz z nami swój niepowtarzalny projekt 3D

Drewniane logo firmy to wizytówka każdego przedsiębiorstwa. Wyróżnij się na tle konkurencji i stwórz coś niepowtarzalnego. Jeden z naszych klientów poprosił nas o stworzenie dla niego loga z podstawy drewnianej o średnicy 1 metra. Logo miało charakteryzować się kolorowymi literami 3D przyklejonymi do podstawy.

drewniane logo firmowe
logo firmy 3D z drewna

Litery zostały wycięte i naklejone na drewniane logo firmy. W ten sposób uzyskaliśmy efekt 3D, który świetnie komponował się z kolorem naturalnej sklejki. Całość została pomalowana zgodnie z wizualizacją projektową. Grubość liter to 8mm, podstawy również. Cięcie laserem sklejki pozwoliło na uzyskanie takiego efektu, gdzie litery pasują idealnie. Cięcie sklejki to niewątpliwie świetna technika do wykonywania tego typu logo firmowego. Pozwala na wykonywanie bardzo estetycznych i bardzo szczegółowych elementów, które stwarzają świetny aspekt wizualny.

logo firmy ze sklejki
drewniane logo firmowe

Drewniane logo ze sklejki

Logo firmy z drewna to nowoczesny trend panujący wśród dużych firm. Dodatkowe zdobienia w postaci kolorów i liter 3D nadają świetnego rezultatu całemu produktowi. Logo można bez problemu powiesić na ścianie przy pomocy taśmy dwustronnej lub kleju montażowego. Na życzenie możemy również dołączyć specjalne uchwyty, pozwalające na mocowanie logo na ścianie.

logo z drewna
logo ze sklejki firmowe

Cięcie laserowe sklejki pozwala na stworzenie wszelkich potrzebnych wzorów. Praktycznie każde logo firmowe jesteśmy w stanie wykonać oraz pomalować, wyczyścić i skleić ze sobą poszczególne elementy. Państwo otrzymują gotowy produkt do zawieszenia na ścianę. Drewniane logo ze sklejki to niewątpliwie prestiżowy aspekt każdego przedsiębiorstwa. Całość można dodatkowo zabezpieczyć farbą odporną na warunki atmosferyczne, abyśmy mogli powiesić logo na zewnątrz firmy. W taki sposób logo staje się uniwersalnym produktem, mogącym reklamować firmę w wielu miejscach.

Logo firmowe w formie graweru

Ciekawym pomysłem jest również wygrawerowanie na sklejce logo firmowego. Jest to wtedy grawer na sklejce, który pozwala na stałe znakowanie danego wzoru, w jednym kolorze w głąb materiału. Taki efekt mogą Państwo zobaczyć na poniższym zdjęciu:

logo ze sklejki
logo firmy ze sklejki
X