Wypalanie logo w drewnie – nasze realizacje

wypalanie logo w drewnie

Wypalanie logo w drewnie wykonaliśmy dla naszego klienta, a właściwie dla jego syna zostało wygrawerowane na sklejce o grubości 6mm. Cały projekt miał wymiary 120x80cm. Grawer wykonaliśmy zgodnie z wytycznymi – miał być to motocykl crossowy – ulubiony sport młodego syna.

wypalanie logo w drewnie
logo ze sklejki

Po wykonaniu projektu przyszła pora na jego realizację. Cięcie laserem sklejki pozwoliło nam na wykonanie obrysu prostokąta. Grawerowanie laserowe z kolei dało efekt motocykla widoczny na zdjęciach. Obraz wyczyściliśmy i powieszono go w pokoju młodego sportowca.

Wykonanie projektu na zamówienie

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem tego typu projektów na zamówienie. Grawer na sklejce wzbogacamy również wykonywaniem różnego rodzaju kolorowych realizacji.

logo w kolorze
logo malowane z drewna

Tego typu realizacje wymagają więcej czasu i są nieco bardziej kosztowe, ale efekty finalne są oszałamiające. Cięcie laserowe sklejki daje nam nieograniczone możliwości tworzenia nowych produktów dla naszych klientów. Wypalanie logo w drewnie pozwala tworzyć nowe kształty i koncepcje. Logo ze sklejki wykonujemy przeważnie na grubości 3mm, jeżeli ma być ona przyklejona do ściany. Jeśli ma wisieć, lub być o coś oparta lub często przenoszona, wtedy wykorzystujemy sklejkę 6mm. Tworzymy logo firmy z drewna o wielu wymiarach. Największe, które udało się nam stworzyć miało wymiary 1500x1500mm!

Wypalanie logo w drewnie – nie potrzebujesz nawet projektu!

Jeśli martwisz się, że nie wykonasz logo z drewna ponieważ nie posiadać projektu – nic z tych rzeczy. Wystarczy, że do nas napiszesz a my pomożemy wykonać Twoje własne logo ze sklejki! Oczywiście projekt wiele ułatwia, ale jesteśmy w stanie stworzyć go za Ciebie! Wystarczy, że podasz nam swoją inspirację oraz kolorystykę i wymiary, a my postaramy się przygotować coś specjalnie dla Ciebie!

X