Laser do sklejki – cięcie seryjnych produktów pod zamówienie

kółka ze sklejki

Laser do sklejki – seryjna produkcja w zasięgu ręki.

Nowoczesny laser do sklejki to urządzenie pozwalające na wykonywanie seryjnych i powtarzalnych produktów. Nasza firma, posiadająca park maszynowy złożony z kilku urządzeń tego typu, jest w stanie w krótkim czasie wyprodukować pożądane elementy ze sklejki.

Wypalanie laserem – gwarancja powtarzalności wymiarowej.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych urządzeń, takich jak laser CO2, nasza firma może podjąć się wielkoseryjnych produkcji. Oferujemy najlepsze ceny sklejki na rynku, ze względu na wykonanie hurtowych zamówień. Koncentrujemy się na produkcji wielkoseryjnej, przez co jesteśmy mocno konkurencyjni na rynku. Cięcie sklejki jest bardzo powtarzalne. Stosujemy dobrej jakości sklejkę brzozową suchotrwałą. Posiadamy na swoim magazynie różne grubości. Zamawiając towar u nas, nie trzeba martwić się o wysyłkę materiałów, cały proces realizujemy od początku do końca.

Zamów u nas wykonanie swojego projektu !

Oferujemy dostawę bezpośrednio za pomocą firmy kurierskiej, dlatego towar w bardzo szybkim czasie znajdzie się u Ciebie! Ozdoby ze sklejki, decopage, prototypy elementów – wszystko jesteśmy w stanie wykonać w krótkim czasie, zapewniając materiał, usługi projektowe i dostawę. Kompleksowo wykonujemy zamówienia, począwszy od procesu projektowania, przez wykonanie, montaż elementów i wysyłkę. Wycinanie laserowe pozwala na wykonanie estetycznych i dokładnych elementów, które bez problemu będą do siebie pasować.

X