Cięcie i grawerowanie laserowe

wysoka jakość materiałów

W naszych usługach korzystamy ze sklejki I gatunku bez sęków i zabrudzeń.

szybki czas realizacji

W nagłych sytuacjach dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu możemy działać z dnia na dzień.

przystępne ceny usług

Ze względu na dużą ilość zamówień jesteśmy w stanie optymalizować ceny.

Cięcie i grawerowanie sklejki laserem CO2

SMX Design wykonuje usługę cięcia i grawerowania laserowego sklejki. Do produkcji wykorzystujemy skandynawską sklejkę I gatunku. Pracujemy na sklejkach przystosowanych pod cięcie laserowe od grubości 1mm do 15mm.  Posiadamy laser o polu roboczym na poziomie 1300x900mm i świadczymy usługi cięcia elementów zarówno pojedynczych jak i powtarzalnych w dużych seriach. Jesteśmy w stanie wykonać nawet kilkaset produktów klienta dziennie. Wycinanie laserem daje precyzyjną możliwość określenia powtarzalności i wysokiej jakości wykonania, z zachowaniem wymiarów z dokładnością do 0,1mm.

Projektowanie modeli i projektów klienta pod cięcie laserem

Zajmujemy się wykonywaniem modeli i projektów naszych klientów. Wspomagamy ich na etapie projektowym, w przypadku gdy życzą sobie oni naszej pomocy. Jesteśmy w stanie wykonać dowolny projekt a następnie wyciąć go na laserze. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego oprogramowania technologia cięcia laserem stoi na bardzo wysokim poziomie. Zajmujemy się zarówno projektowaniem 3D jak i 2D. Gwarantujemy szybką i rzetelną wycenę naszej pracy wraz z podaniem przybliżonego terminu realizacji i ceny.

Cięcie laserem Kraków Rzeszów Warszawa

Dzięki sprzedaży wysyłkowej jesteśmy w stanie wykonać usługi praktycznie z całego kraju. W razie możliwości spotkania, chętnie przyjedziemy do Państwa przedyskutować dany temat. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje, znajomości i możliwości. Zachęcamy Państwa do kontaktu, posiadamy bardzo przystępne ceny i potrafimy szybko reagować na zapytania a trudne projekty nie stanowią dla nas problemu.

Grawerowanie sklejki

Nasza firma zajmuje się również grawerowaniem laserowym sklejki. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego oprogramowania jesteśmy w stanie wykonać grawerowanie napisów oraz zdjęć. Grawerowanie laserowe jest dobrym sposobem na wykonanie dedykacji dla bliskich oraz stworzenie spersonalizowanego prezentu. Wykonujemy grawerowanie w sklejce, drewnie, szkle, plexi itp.

×

Koszyk