fbpx

Laserowe cięcie sklejki - produkcja seryjna

Laserowe cięcie sklejki -Okręgi ze sklejki w produkcji seryjnej

Wykonujemy laserowe cięcie sklejki laserem w produkcji seryjnej. Specjalizujemy się w dużych partiach produkcyjnych. Posiadamy duży park maszynowy, dlatego cięcie laserowe sklejki w naszym wykonaniu przebiega bardzo sprawie i konkurencyjnie cenowo.

Duże serie produkcyjne to nasza specjalność!

Cięcie laserowe w sklejce to nasza specjalność. Jedna z firm, która z nami współpracuje zamówiła u nas ponad 25 000 elementów!

Seryjne zamówienie elementów ze sklejki dotyczyło wycięcia ok 25 000 elementów – okręgów, kwadratów, serc dla jednej z firm współpracujących z nami. Laserowe cięcie sklejki pozwoliło na szybką realizacje tego zlecenia. Pracowaliśmy na 5 maszynach ok 5 dni roboczych. Ten czas zajęło nam wycięcie, wyczyszczenie oraz spakowanie elementów. Cięcie sklejki laserem to nasza specjalność. Wykonujemy duże serie produkcyjne, a dzięki dużemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie wykonać to w bardzo krótkim czasie. Dzięki optymalizacji czasu pracy na kilku maszynach jednocześnie oraz hurtowych zamówieniach materiału, nasze ceny są jednymi z najlepszych na rynku. Szybkie terminy realizacji i dobre ceny przyczyniają się do przychylności i zadowolenia naszych klientów.

Usługi cięcia laserem ze sklejki to nasz chleb powszedni. Wycinamy elementy ze sklejki o grubościach od 3 do 12mm. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Cennik cięcia laserem jest uzależniony od poziomu skomplikowania projektu, grubości sklejki oraz ilości elementów, jaką mamy wykonać.

X