Stand drewniany dla Twojej restauracji

stand drewniany

Stand drewniany dla restauracji – czyli jak się wyróżnić?

Stand drewniany wykonany przy pomocy frezowanie CNC. Technologia ta pozwoliła nam na stworzenie drewnianego standu w kształcie cyfry 9. Tak też nazywa się jedna z restauracji naszego klienta. Element wykonaliśmy ze sklejki 10mm, złożony z dwóch części. Całość połączyliśmy drewnianymi kołkami na kleju. Frezowanie sklejki pozwoliło nam na uzyskanie takiego efektu. Dodatkowe wcięcia będą służyć za uchwyty do włożenia menu, co będzie stanowić bardzo ciekawy sposób umiejscowienia listy dań.

stand z drewna
uchwyt na menu

Stand drewniany ze sklejki – wykorzystywanie

W tym dziale przedstawimy kilka ważnych informacji na temat drewnianych stojaków. Stojaki drewniane są formą ekspozycji, która jest zwykle wykorzystywana w branży detalicznej do ekspozycji produktów. Możesz również użyć tych elementów jako akcesorium do swojego salonu lub biura. Stojaki te są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach z różnymi rodzajami powłok, dlatego ważne jest, aby wybrać odpowiedni stojak do swoich celów. Frezowanie CNC daje możliwość stworzenia np. dodatkowych otworów pod połączenie elementów przy pomocy kołków meblowych.

montaż na kołkach meblowych
montaż standu na kołkach

Wykorzystanie drewna przy produkcji standu ze sklejki

Drewno jest świetnym produktem do tworzenia standów drewnianych. Tego typu produkty mogą być wykorzystywane przy pomocy frezowania cnc sklejki lub jako cięcie sklejki laserem. Możemy wykonać taką produkcję w różnych rozmiarach i kształtach. To dla nas żaden problem. Nasz klient poprosił nas o wykonanie standu w kształcie cyfry „9”. Tego typu produkty można również wyprodukować w dużo większym rozmiarze i całkiem innym kształcie. Cięcie sklejki laserem daje nam możliwość zmiany rozmiaru i kształtu, co pozwala na stworzenie spersonalizowanego produktu pod wymagania klienta. Grawerowanie sklejki laserem pozwala dodatkowo na znakowanie odpowiedniego loga lub napisów na produkcie. Tworzenie tak niepowtarzalnego elementu dodaje ciekawego wyglądu i innowacyjnego looku dla Twojej restauracji i innych pomieszczeń. Wykorzystanie nowoczesnych technologii z pewnością sprawi, że klienci z zaciekawieniem spojrzą na Twoją restaurację!

X