Nowoczesna kolorowa lampa na zamówienie

Nowoczesna lampa w kolorze dla naszej klientki

Nasza najnowsza propozycja to kolorowa lampa na zamówienie naszej klientki. Zaprojektowana zgodnie z projektem wnętrza dostarczonym przez naszą klientkę. Na jego podstawie odtworzyliśmy lampę sufitową podczas projektowania 3D. Następnie po ustaleniach dotyczących rozmiaru, koloru lampy drewnianej na zamówienie oraz pozostałych parametrów przystąpiliśmy do produkcji. Całość wykonaliśmy w technice laserowej a następnie pomalowana bęjcą w kolorze Modrzew Europejski.

Dbałość o każdy szczegół nowoczesnej lampy na zamówienie

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych metod projektowania 3D mogliśmy jeszcze przed etapem projektowym, zaprezentować naszej klientce jak dana lampa sufitowa na zamówienie będzie się prezentować. Podczas produkcji używaliśmy ekologicznego kleju oraz farb, które można wykorzystywać w pomieszczeniach. Drewniany żyrandol pomalowaliśmy bejcą specjalną techniką nakładania dwóch warstw. Uzyskaliśmy w ten sposób efekt trwałości oraz gwarancję na to, że lampa na zamówienie posłuży przez długi czas.

Zachęcamy do składania zapytań na wykonanie drewnianych lamp na zamówienie w kolorze lub skorzystaj z naszej oferty w sklepie!

X