fbpx

Drewniana lampa na zamówienie w stylu skandynawskim

Realizacja lampy na zamówienie dla naszej klientki

Nowoczesny drewniany abażur został zaprojektowany dla naszej klientki, która zgłosiła się do nas z zamiarem zakupu lampy do sypialni. Po krótkiej rozmowie, doszliśmy do wniosku, że najlepszym pomysłem będzie modyfikacja jednego z naszych dotychczasowych projektów, który naszej odbiorczyni bardzo przypadł do gustu. Okazało się, że drewniana lampa na zamówienie w białym kolorze oferowana w naszym sklepie, będzie świetnie pasować do wystroju wnętrza naszej klientki.

Szybka realizacja zmian zgodnie z wytycznymi

Szybka realizacja przedstawionego zamysłu polegała na lekkiej modyfikacji wielkości lampy oraz ułożenia jej poszczególnych elementów, aby przestrzenie pomiędzy kolejnymi elementami były nieco większe. Dzięki temu, uzyskaliśmy dobrą przestrzeń świetlną a biała lampa sufitowa okazała się strzałem w dziesiątkę.

Oryginalność i indywidualność naszych produktów

Dzięki możliwości zaprojektowania u nas swojego pomysłu, mamy okazję spełnić wszystkie wymagania klienta. Lampa do sypialni jest szczególnie ważna, ponieważ pełni ona tutaj aż dwie funkcje. Obok głównej funkcji oświetleniowej musi spełniać także funkcję tworzenia niepowtarzalnego klimatu. Zabieg ten został osiągnięty przez skomplikowaną pajęczynę poszczególnych elementów industralnej lampy wiszącej.

X