Ledon na ścianę – podkreśl charakter swojego wnętrza!

ledon na ścianę

Ledon na ścianę to oryginalny sposób na podkreślenie charakteru Twojego domu lub biura. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnych, jak i loftowych wnętrzach. Jest lekki, wydajny, prosty do zamontowania i tańszy w porównaniu z neonem. Jest ciekawą i zdecydowanie przyciągającą oko dekoracją. Może być wykorzystywany zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz – wersja wodoodporna, która świetnie sprawdzi się do zareklamowania Twojej firmy. W ostatnim czasie, ledon zyskał sobie również ogromną popularność na różnego rodzaju uroczystościach – na ślubach, sesjach plenerowych lub urodzinach. Ledon na ścianę zdecydowanie nada klimat na każdym przyjęciu!

Ledon, a neon – czym się różnią?

Neony powstały już na początku XX wieku. Zbudowane są z cienkiej, szklanej rurki, pokrytej luminoforem od wewnątrz. Następnie do uformowanej na dowolny kształt rurki umieszcza się niewielką ilość gazów szlachetnych oraz rtęci (dany kolor neonu będzie zależny od wykorzystanego gazu, np. argon-zielony, hel-żółty, itd.). Podczas przepływu prądu dochodzi do zjawiska fluorescencji powodując świecenie światłem barwnym. Ledony często nazywane są „nową generacją neonów”. W przeciwieństwie do neonów nie powstają ze szkła, ale ze specjalnego, elastycznego tworzywa. Dzięki temu są dużo lżejsze i bez problemów możemy uformować z nich bardziej precyzyjne kształty. Ledon na ścianę jest tańszy i łatwy w montażu. Jednak największą zaletą ledonu jest przede wszystkim to, że nie pobierają tyle prądu dzięki energooszczędnej technologii LED.

ledon na ścianę
neon napis

Lednon na ścianę – idealne połączenie projektów ze sklejki!

Ledon na ścianę będzie idealnym dopełnieniem Twoich projektów. Zaprojektuj lampkę ze sklejki podświetlaną światłem led! Idealna dekoracja do pokoju dziecka, która nada przytulności i pięknie oświetli pomieszczenie. Laserowe cięcie sklejki daje nam możliwość wykonania dowolnego kształtu. Lampka w kształcie misia, balonu czy samochodu? Kształt jest dowolny! Wystarczy, że wyślesz nam swój projekt, np. w formacie dxf, a my wytniemy go na naszym laserze. Jeśli nie posiadasz takiego pliku, o nic się nie martw! Wykonamy go za Ciebie. Wystarczy, że napiszesz do nas i dokładnie opiszesz swój pomysł. Gotowy kształt ze sklejki wyślemy na wskazany adres, a Ty zamontujesz do niego oświetlenie. Zaprojektuj ozdobę wedle swoich upodobań!

X