fbpx

Jeleń geometryczny ze sklejki – grawerowany obraz

jeleń geometryczny

Jeleń geometryczny grawerowany na sklejce – odmień swoje wnętrze !

Jeleń geometryczny to jedna z realizacji dla naszej klientki. Wykonany na okręgu ze sklejki świetnie prezentował się w naszej pracowni. Industrialny styl jest bardzo popularny. Geometryczne obrazy w tym stylu idealnie wpasowują się w ten trend. Ażurowy geometryczny jeleń wykonany ze sklejki to jedna z wielu ozdób jakie wykonuje nasza firma. Świetnie sprawdzają się jako strojenia domów, sal konferencyjnych czy biur. Wykonany został w nowoczesnym stylu, z minimalistycznym geometrycznym kształtem. Cięcie laserowe sklejki pozwoliło na idealne odwzorowanie projektu. Linie były wyraźne i jasny kolor materiału idealnie kontrastował z ciemnym grawerem na sklejce.

Stwórz swój własny geometryczny obraz!

Z naszą pomocą możesz stworzyć swój geometryczny obraz. Wystarczy tylko, że powiesz nam jakie zwierzę lub postać chciałbyś przedstawić na swojej realizacji. Pomożemy przygotować geometryczny projekt i wykonamy grawer dla Ciebie. Ozdoby ze sklejki idealnie kontrastują z ciemnym drewnem, betonem architektonicznym i nowoczesnymi kompozycjami. Firma SMX wykonuje różnego rodzaju realizacje dla minimalistycznych wnętrz. Osoby, które zamawiały u nas wyroby ze sklejki zawsze miały możliwość spersonalizowania produktu pod swoje potrzeby – koloru lub wymiarów.

Spersonalizowany produkt wcale nie musi być drogi!

Jeśli marzysz o spersonalizowanym produkcie lub prezencie dla bliskiej Ci osoby, nie czekaj! Napisz do nas! Realizacja tego typu projektów oscyluje w granicach 50-200zł, w zależności od wymiarów, skomplikowania projektu oraz użytych materiałów. Możesz sprawić najbliższym świetną, designerską niespodziankę. Do produkcji wykorzystujemy ekologiczne materiały wysokiej jakości. Z nami masz pewność, że produkt będzie bardzo wysokiej jakości, odpornej na uszkodzenia. Dekorację można łatwo zamontować przy pomocy piankowej taśmy dwustronnej .

X