Logo na ścianę ze sklejki – Baza Marzeń

drewniane logo na ścianę

Logo na ścianę ze sklejki to modne i bardzo praktyczne rozwiązanie, po które coraz częściej sięgają agencje reklamowe, jak i również osoby prywatne. Taka forma logo jest ciekawym elementem dekoracyjnym oraz  idealnym produktem marketingowym! Odpowiednio wyeksponowane przyciągnie uwagę klientów, co przyczyni się do większej rozpoznawalności Twojej marki. Precyzyjnie wykonane logo wywoła pozytywne emocje i będzie kojarzyć firmę jako nowoczesną i godną zaufania. Reklamy tego typu możemy wykonać wewnątrz lub na zewnątrz budynku. Technologia jest dobierana w zależności od miejsca ekspozycji.

logo na ścianę z drewna
drewniane logo na ścianę

Logo na ścianę 3d – zamów swój projekt

Naszą ostatnią realizację wykonywaliśmy dla przedszkola – Baza Marzeń. Logo na ścianę powstało ze sklejki brzozowej 8 mm, na której umieściliśmy litery oraz grafikę. Całość została przyklejona klejem do drewna, a poszczególne elementy pomalowane na odpowiedni kolor. Jesteśmy w stanie dostosować projekt w zależności od Twoich potrzeb. Cięcie sklejki laserem umożliwia wykonanie logo w dowolnym rozmiarze, czy poziomie skomplikowania grafiki. Gwarantujemy najwyższą jakość i precyzje wykonania. Korzystamy zarówno ze sklejki, jak i plexi lub płyt HDF. Posiadamy swój materiał, wiec nie musisz się o nic martwić. Gotowe logo wysyłamy kurierem pod Twój adres. Zobacz jakie to proste i wyróżnij się na tle konkurencji!

logo na ścianę 3d
logo na ścianę

Logo na ścianę w technologii laserowej

Cięcie laserem sklejki umożliwia realizacje nawet tych najbardziej szczegółowych i skomplikowanych wzorów. Cały proces przeprowadzany jest za pomocą technologii laserowej, dzięki której mamy gwarancje wysokiej jakości cięcia. Powstałe wyroby doskonale odtwarzają określone kształty. Laserowe cięcie sklejki zapewnia również stuprocentową powtarzalność i szybką realizacje masowej produkcji. Możemy wykonać dla Ciebie dowolną wielkość logo na ścianę i w razie potrzeby pomalować na wybrany kolor. Dodatkowo możliwe jest również łączenie materiałów, na przykład wykorzystanie sklejki oraz plexi (jako podstawy logo). Cięcie plexi nie stanowi dla nas żadnego problemu. Wszystko zależy od Twojego projektu i efektu jaki chcesz uzyskać. Dbamy o każdy szczegół, aby zadowolić naszych klientów estetycznie wykonanym produktem!

X