Cięcie CNC sklejki laserem na zamówienie klienta

cięcie laserem sklejki

Cięcie CNC sklejki dla naszego klienta

Wykonaliśmy ostatnio kolejną realizację dla naszego klienta – cięcie CNC sklejki zgodnie z wysłanym projektem. Całość zajmowała powierzchnię ponad 3 metrów kwadratowych. Projekt który wykonaliśmy to elementy projektowanego domu. Dzięki szybkiej usłudze cięcia laserem oraz dobrej cenie nawiązaliśmy stałą współpracę z naszym klientem.

Elastyczność usług cięcia laserem oraz projektowania

Przede wszystkim wykonujemy projekty na zamówienie zgodnie z wytycznymi klientów, lub przerabiamy ich projekty, dostosowując je do naszych potrzeb programu lasera. W ten sposób szybko możemy wprowadzić zmiany oraz sprawić, że cięcie laserem sklejki będzie szybkie, a co ważniejsze tanie. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii CNC jesteśmy w stanie wykonać wypalanie laserem w bardzo dokładny i powtarzalny sposób. 

Szybka wysyłka oraz przemyślany sposób pakowania

Z każdą realizacją cięcia laserowego staramy się magazynować i przygotowywać projekty do wysyłki z najwyższą starannością. Dlatego zdajemy sobie sprawę, że podczas wysyłki, paczka musi być dobrze zabezpieczona, dlatego też gwarantujemy solidne pakowanie z każdą wysyłką.

X