Logo firmy na ścianę – stwórz swój własny projekt!

logo firmy na ścianę

Logo firmy na ścianę jest idealnym rozwiązaniem na stworzenie wyjątkowej reklamy Twojej firmy. Pozwala w oryginalny i kreatywny sposób wyeksponować grafikę, dzięki czemu ma szansę wyróżnić się na tle konkurencji. Nasza ostatnia realizacja powstała ze sklejki 6mm o wymiarach 550x350mm, na której umieściliśmy litery oraz logo 3D w kolorze czarnym. Całość kleiliśmy klejem do drewna, który zagwarantował utrzymanie liter w odpowiedniej pozycji.

Indywidualne logo 3D dostosowane do Twoich potrzeb!

Dostępność różnorodnych materiałów pozwala dostosować projekt do indywidualnych potrzeb klienta. Tego typu realizacje świetnie sprawdzą się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Cięcie sklejki laserem gwarantuje najwyższą jakość oraz trwałość wykonania. Realizujemy najbardziej wyszukane zlecenia zgodnie z sugestiami naszych klientów. Jesteśmy w stanie wykonać logo 3d na ścianę w dowolnym rozmiarze, kolorze, czy poziomie skomplikowania.

logo ze sklejki na ścianę
logo firmy na ścianę

Wykonanie logo w technologii laserowej

Ciecie sklejki pozwoliło na wykonanie precyzyjnego logo 3D na ścianę. Studio tatuażu, dla którego projektowaliśmy i wykonywaliśmy logo poprosiło nas o pomalowanie poszczególnych elementów, oraz wykonanie logo w technice 3D. Litery pomalowane na kolor czarny zostały naklejone na białą podstawę, tworząc efekt 3D logo firmy na ścianę. orzystujemy zarówno sklejkę, jak i również plexi lub płyty HDF. Posiadamy swój materiał, dlatego też nie jest konieczne wysyłanie do nas materiałów. Czas realizacji jest uwarunkowany od poziomu skomplikowania logo. Zazwyczaj wykonanie trwa kilka dni roboczych. Całość wysyłamy kurierem na wskazany adres. Napisz do nas i zobacz jakie to proste!

Wyróżnij się na tle konkurencji!

Logo 3D na ścianę staje się coraz bardziej popularne, ze względu na swój niecodzienny charakter. Wycinanie w sklejce daje bardzo duże możliwości jeżeli chodzi o personalizowanie logo firmy. W ten sposób jesteśmy w stanie wykonać każdą realizację dostosowaną do potrzeb klienta. Wycinanie w sklejce pozwala na stworzenie unikatowych elementów, które mogą tworzyć ciekawą ozdobę każdej firmy. Drewniane litery na ścianę lub logo firmowe na ścianę, dzięki personalizacji i możliwości dostosowania kolorów daje nam możliwość reklamy w ciekawej formie.

kolorowe logo na ścianę
logo 3d firmy
X