Wycinanie laserowe sklejki szczegółowych powtarzalnych elementów to nie problem!

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn jesteśmy w stanie w krótkim czasie wykonać wycinanie laserowe sklejki na konkretne zamówienie klienta. W tym przypadku były to elementy dla naszego klienta do zaprojektowanej przez niego gry. Elementy świetnie się sprawdziły, a sam klient docenił nasze usługi cięcia laserem za wysoką jakość wykonania oraz czas realizacji. Zaletą takiego rozwiązania jest na pewno szybkość oraz precyzja realizacji. Cięcie laserowe sklejki pozwala na bardzo dokładne odwzorowanie projektu bez możliwości pomyłek. Wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych wzorów dzięki zastosowaniu tej technologii daje świetne rezultaty. Duże pole robocze zapewnia uniwersalność i dostosowanie do potrzeb klientów. Ponad to można dokładnie rozplanować cały projekt na arkuszu roboczym, minimalizując straty materiałowe. Możemy wykonywać cięcie sklejki o grubości od 3mm, nawet do 12mm. 

laser tnący
#1

Wyślij plik w formacie
DXF, DWG lub PDF

#2

Podaj ilość elementów
i grubość materiału

#3

Oczekuj na
wycenę

png

Ekologiczna sklejka

plik png

Kreatywne projekty

ikona

Szybka wysyłka

plik png

Możliwość wykonania projektu

Wycinanie w sklejce na wymiar

Dzięki wysokiej optymalizacji zamówień jesteśmy w stanie wykonać więcej projektów obniżając cenę każdego z nich. W swoich realizacjach wykorzystujemy sklejkę I gatunku więc jakość samego materiału jest bardzo dobra. Specjalizujemy się w cięciu laserem dużych serii. Oprócz cięcia świadczymy również grawerowanie laserowe. Wykonujemy różnego rodzaju projekty. Zajmujemy się cięciem laserem plexi, skóry, drewna i innych materiałów oprócz sklejki.  Dlatego też nasze materiały, które kupujemy w ilościach hurtowych pozwalają na znaczną optymalizację ceny. Dzięki temu, nasze cięcie sklejki na wymiar jest bardzo konkurencyjne na rynku a nasi klienci wracają do nas po kolejne realizacje z uwagi na niską cenę oraz wysoką jakość wykonania.

Projekt w cenie realizacji – cięcie sklejki laserem na wymiar

Oferujemy również wykonanie projektu ze zdjęcia lub z informacji przesłanych przez klienta. Projekt przedstawiamy do wstępnej akceptacji po przesłaniu wytycznych. Możemy wyciąć sklejkę o maksymalnych wymiarach 1300x900mm. Produkty możemy na życzenie wyczyścić, zaimpregnować lub pomalować na dowolny kolor. Cięcie laserem sklejki to niewątpliwie świetny sposób na wykonanie wszelkiego rodzaju produktów, prototypów lub projektów. Aby w pełni dostosować się do potrzeb naszych klientów, wprowadziliśmy możliwość wykonania dodatkowych usług. Nasi klienci często potrzebują, aby produkty, które do nich trafiają były już produktem finalnym. Wykonujemy dla nich czyszczenie sklejki, malowanie oraz inne obróbki. Tak przygotowane materiały z powodzeniem mogą trafić już do finalnego klienta. Więcej o technologii laserowej mogą Państwo poczytać w naszym poradniku.

0
Realizacji
0
Zadowolonych
klientów
0
Maszyny
tnące

Grawerowanie laserowe sklejki - sprawdź nasze pozostałe możliwości!

Oprócz wykonywania seryjnych projektów, nasz laser do sklejki świetnie radzi sobie z wykonywaniem grawerowania. Naszą specjalnością są duże partie produkcyjne. Klienci często wybierają nasze realizacje, ponieważ charakteryzują się one wysoką powtarzalnością wykonania. Laserowe cięcie sklejki w parze z grawerowaniem to świetne połączenie na wykonywanie wszelkich projektów – tych małych i tych dużych. Wycinanie w drewnie daje nieograniczone możliwości jeśli chodzi o tworzenie nowych produktów. Często wykorzystujemy nasze maszyny np. przy tworzeniu ozdób, elementów reklamowych czy spersonalizowanych prezentów dla naszych klientów. Skomplikowane wzory można w łatwy sposób wykonać przez wycinanie laserowe w sklejce. Ta technologia pozwala na termiczne cięcie wiązką laserową, gwarantując wysoką dokładność wykonania oraz powtarzalność. 

Cięcie sklejki - nowoczesna technologia laserowa

Wycinanie w sklejce jest tak bardzo popularne, ze względu na szybkość wykonania elementów. Jeden z naszych klientów wykonywał elementy do instrumentów, które produkował. Wycinanie w drewnie znacznie ułatwiło ten proces. Zamiast wykonywać elementy ręcznie wyrzynarką, zdecydował się na wycinanie laserowe w drewnie. Tym sposobem, zamiast wykonywać miesięcznie 2 instrumenty, udało się zwiększyć tą ilość 5 krotnie! To pozwoliło na maksymalizację zysków i skrócenie czasu wykonywania, co przełożyło się na większe możliwości zleceń. Dzięki optymalizacji poprzez wycinanie elementów przy pomocy lasera CO2 znacznie obniżymy koszty wykonania i przyspieszymy cały proces. 

Czy wycinanie laserowe w drewnie pozwoli obniżyć koszty produkcji wyrobów?

Laserowe cięcie sklejki daje gwarancję nie tylko wysokiej powtarzalności ale również znacznie obniża koszt wykonania. Praca maszyny jest w obecnych czasach zdecydowanie tańsza, jak praca człowieka. Wykonywanie drewnianych elementów ze sklejki w jednostkowy sposób straciło dawno sens. Nowoczesne maszyny wykorzystujące technologię cięcia CO2 doskonale sprawdzają się jako urządzenia obniżające koszty danych inwestycji. Wycinanie laserowe w sklejce, daje gwarancję najniższej ceny, gdyż jest to stosunkowo tania technologia, biorąc pod uwagę jak duże serie może wykonywać.

Cięcie sklejki w technologii laserowej
i jej przewagi nad ploterami CNC. 

Cięcie sklejki w technologii laserowej i jej przewagi nad ploterami CNC. 

Wycinanie laserowe posiada wiele zalet w stosunku do technologii CNC. Przede wszystkim jest ona zdecydowanie bardziej precyzyjna, oraz nie wymaga ona dodatkowej obróbki po cięciu. Cięcie sklejki  odbywa się przy pomocy wiązki termicznej, a nie tak jak w przypadku ploterów CNC pracy pomocy frezu, który często trzeba wymieniać. Technologia CNC jest zdecydowanie droższa od cięcie laserem sklejki, ponieważ należy wymieniać narzędzia oraz wymieniać je w stosunku do wykonywanego projektu i grubości sklejki. Kolejna przewaga lasera CO2 jest brak odpadów w postaci wiórów, wymaga to dodatkowych odciągów. Reasumując całość, technologia jest zdecydowanie bardziej uciążliwa i ciężka w wykonaniu dowolnego projektu. 

Czy laserowe wycinanie w drewnie jest precyzyjne?

Cięcie laserem jest bardzo precyzyjnym procesem, w którym możemy wykonywać projekty z dokładnością 0,2mm. Wycinanie w drewnie przynosi duże korzyści, szczególnie przy produkcji seryjnej, gdzie wszystkie modele są wykonane w ten sam sposób. 

Stronę wyszukano po frazach:

laserowe cięcie sklejki, laserowe cięcie sklejki cena, laserowe cięcie sklejki cennik, gdzie zrobić laserowe cięcie sklejki, jak wygląda laserowe cięcie sklejki, laserowe cięcie sklejki, wycinanie laserowe sklejki, wycinanie w sklejce laserem, cięcie laserem sklejki, wycinanie sklejki, wycinanie laserowe w drewnie, wycinanie w sklejce, cięcie sklejki, wycinanie laserowe, cięcie sklejki, cięcie sklejki laserem

FAQ

Pytania klientów na temat cięcia sklejki laserem

Cięcie sklejki laserem zależy od wielkości i ilości wycinanych elementów. Przy małych partiach termin realizacji to 1-2 dni robocze. 

Wycinanie laserowe sklejki powoduje przepalenia, które powstają na skutek termicznego przecinania sklejki. W tym przypadku należy wyczyścić elementy szlifierką oscylacyjną lub szlifierką szerokotaśmową. 

Grawerowanie sklejki jest jednokolorowe, przeważnie jest to ciemny brąz. 

Cennik sklejki zależy od grubości i czasu wycinania.

Cięcie sklejki pozwala na późniejszą obróbkę i malowanie jej. 

X