Cięcie laserem sklejki na zamówienie klienta
XIAOYI

Cięcie laserem sklejki na zamówienie klienta

Wycinanie szczegółowych powtarzalnych elementów to nie problem!

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn jesteśmy w stanie w krótkim czasie wykonać cięcie laserem sklejki na konkretne zamówienie klienta. W tym przypadku były to elementy dla naszego klienta do zaprojektowanej przez niego gry. Elementy świetnie się sprawdziły, a sam klient docenił nasze usługi cięcia laserem za wysoką jakość wykonania oraz czas realizacji.

Tanie cięcie laserem sklejki

Dzięki wysokiej optymalizacji zamówień jesteśmy w stanie wykonać więcej projektów obniżając cenę każdego z nich. W swoich realizacjach wykorzystujemy sklejkę I gatunku więc jakość samego materiału jest bardzo dobra. Specjalizujemy się w cięciu laserem dużych serii. Oprócz cięcia świadczymy również grawerowanie laserowe. Wykonujemy różnego rodzaju projekty. Zajmujemy się cięciem laserem plexi, skóry, drewna i innych materiałów oprócz sklejki.

Projekt w cenie realizacji

Oferujemy również wykonanie projektu ze zdjęcia lub z informacji przesłanych przez klienta. Projekt przedstawiamy do wstępnej akceptacji po przesłaniu wytycznych. Możemy wyciąć sklejkę o maksymalnych wymiarach 1300x900mm. Produkty możemy na życzenie wyczyścić, zaimpregnować lub pomalować na dowolny kolor.

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZADZWOŃ
×

Koszyk