Cięcie laserem sklejki na zamówienie klienta – wycinanie laserowe sklejki
cięcie laserem sklejki

Cięcie laserem sklejki na zamówienie klienta – wycinanie laserowe sklejki

Wycinanie laserowe sklejki szczegółowych powtarzalnych elementów to nie problem!

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn jesteśmy w stanie w krótkim czasie wykonać wycinanie laserowe sklejki na konkretne zamówienie klienta. W tym przypadku były to elementy dla naszego klienta do zaprojektowanej przez niego gry. Elementy świetnie się sprawdziły, a sam klient docenił nasze usługi cięcia laserem za wysoką jakość wykonania oraz czas realizacji. Zaletą takiego rozwiązania jest na pewno szybkość oraz precyzja realizacji. Cięcie laserowe sklejki pozwala na bardzo dokładne odwzorowanie projektu bez możliwości pomyłek. Wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych wzorów dzięki zastosowaniu tej technologii daje świetne rezultaty. Duże pole robocze zapewnia uniwersalność i dostosowanie do potrzeb klientów. Ponad to można dokładnie rozplanować cały projekt na arkuszu roboczym, minimalizując straty materiałowe. Możemy wykonywać cięcie sklejki o grubości od 3mm, nawet do 12mm.  

Tanie cięcie laserem sklejki na wymiar

Dzięki wysokiej optymalizacji zamówień jesteśmy w stanie wykonać więcej projektów obniżając cenę każdego z nich. W swoich realizacjach wykorzystujemy sklejkę I gatunku więc jakość samego materiału jest bardzo dobra. Specjalizujemy się w cięciu laserem dużych serii. Oprócz cięcia świadczymy również grawerowanie laserowe. Wykonujemy różnego rodzaju projekty. Zajmujemy się cięciem laserem plexi, skóry, drewna i innych materiałów oprócz sklejki.  Dlatego też nasze materiały, które kupujemy w ilościach hurtowych pozwalają na znaczną optymalizację ceny. Dzięki temu, nasze cięcie sklejki na wymiar jest bardzo konkurencyjne na rynku a nasi klienci wracają do nas po kolejne realizacje z uwagi na niską cenę oraz wysoką jakość wykonania. 

Projekt w cenie realizacji – cięcie sklejki laserem na wymiar

Oferujemy również wykonanie projektu ze zdjęcia lub z informacji przesłanych przez klienta. Projekt przedstawiamy do wstępnej akceptacji po przesłaniu wytycznych. Możemy wyciąć sklejkę o maksymalnych wymiarach 1300x900mm. Produkty możemy na życzenie wyczyścić, zaimpregnować lub pomalować na dowolny kolor. Cięcie laserem sklejki to niewątpliwie świetny sposób na wykonanie wszelkiego rodzaju produktów, prototypów lub projektów. Aby w pełni dostosować się do potrzeb naszych klientów, wprowadziliśmy możliwość wykonania dodatkowych usług. Nasi klienci często potrzebują, aby produkty, które do nich trafiają były już produktem finalnym. Wykonujemy dla nich czyszczenie sklejki, malowanie oraz inne obróbki. Tak przygotowane materiały z powodzeniem mogą trafić już do finalnego klienta. Więcej o technologii laserowej mogą Państwo poczytać w naszym poradniku. 

 

Dodaj komentarz

Call Now ButtonZADZWOŃ
×
×

Koszyk