fbpx

Cięcie drewna

Cięcie laserowe drewna – szybka wycena i niskie ceny

Cięcie laserowe drewna pozwala na wykonanie określonych modeli o wysokiej dokładności w technice cięcia laserem CO2. Wykonujemy modele zgodnie z wytycznymi klienta. Do wyceny potrzebujemy pliku w formacie DXF, DWG lub PDF. Możemy również wykonać projekty dla naszych klientów. Posiadamy własny materiał, więc nie muszą Państwo dostarczać swojego. Tniemy sklejkę z zakresu 1-10mm o powierzchni max 1300x900mm.

Produkcja seryjna to nie problem!

Cięcie laserem sklejki w seryjnej produkcji nie stanowi dla nas problemu. Nasze lasery CO2 dzięki dużej mocy posiadają wysoką wydajność. Ponadto praca w elastycznych godzinach dostosowanych do klienta pozwala nam na dostarczenie modeli ze sklejki oraz innych materiałów w szybkim tempie. Skontaktuj się z nami i zapytaj o wycenę!

Laserowe wycinanie w drewnie – na czym polega?

Fenomen działania lasera znany jest od dawna zarówno w medycynie, jak i w przemyśle produkcyjnym. Stąd też zupełnie nie dziwi fakt, że wycinanie laserowe w drewnie różnego rodzaju nietuzinkowych kształtów obecnie jest na topie. Za każdym razem bowiem proces ten jest niemalże perfekcyjnym odwzorowaniem pomysłu klienta, co swoją drogą umożliwia technologia najnowszej generacji. Tym samym, udekorowane w ten sposób przedmioty oprócz gustownego designu zyskują również wyjątkową trwałość. Warto dodać, że zamówienie na wycinanie w drewnie laserem dotyczy zazwyczaj upominku, jaki chcemy podarować bliskiej osobie.

Laserowe wycinanie w sklejce jako najlepszy sposób na skuteczną obróbkę drewna

Niebagatelne właściwości drewna sprawiają, że od lat jest ono cenione w gospodarce. Powstają z niego między innymi instrumenty, meble, a także dekoracje wnętrzarskie, urzekające dobrym wyczuciem stylu. Niemniej jednak należy wspomnieć, że zanim wyroby z drewna trafią na rynek, poddawane są tak zwanej obróbce. W tym przypadku największą skuteczność eksperci przypisują laserowemu wycinaniu w drewnie. Jak się bowiem okazuje, metoda ta niesie ze sobą szereg istotnych zalet. Po pierwsze, za jej przebieg w całości zawsze odpowiada sprzęt najwyższej jakości, który w praktyce gwarantuje niezawodność. Po drugie, każde laserowe wycinanie w sklejce następuje błyskawicznie za pośrednictwem wiązki światła i, co więcej, jest wynikiem zegarmistrzowskiej precyzji. Z tego względu powstała w ten sposób ozdoba, umieszczona na przykład w domowym salonie, zawsze będzie prezentować się efektownie. Po trzecie, wycinanie laserowe skutkuje gładkimi krawędziami przedmiotu. To natomiast pozwala mieć nadzieję, że metoda ta poskutkuje również w przypadku niewielkich elementów. Pozostaje jeszcze jedna zasada, ściśle związana z laserowym wycinaniem w sklejce, a mianowicie – odpowiednie zabezpieczenie materiału przy jego minimalnej eksploatacji. To sprawdzone i bezpieczne rozwiązanie gwarantujące osiągnięcie satysfakcjonującego efektu.

  • materiał dostępny od ręki
  • szybka realizacja dużych partii produkcyjnych
  • możliwość usunięcia zabrudzeń sklejki po cięciu
  • możliwość zaprojektowania modelów dla klienta
  • nowoczesny park maszynowy, wysoka jakość cięcia
  • możliwy dodatkowy montaż i pakowanie modeli po cięciu
  • mamy duże doświadczenie, chętnie doradzamy naszym klientom
  • wysyłka na terenie całego kraju i zagranicy każdego gabarytu

Nie odejdziesz od nas niezadowolony – każde zamówienie doprowadzamy do końca w taki sposób, żeby każdy klient odszedł zadowolony.

X