cięcie plexi laserem

CIĘCIE PLEXI – Świadczymy usługi z zakresu wycinania plexi. Grubości od 1 do 6mm. Ponadto pole robocze lasera to 1300x900mm. Projekty realizowane są w konsultacji z naszymi klientami. Cięcie pleksi na wymiar jest możliwe po wcześniejszych ustaleniach. 

nasze usługi

cięcie laserem sklejki

cięcie pleksi

Cięcie według projektu wykonujemy  na plikach w formacie DXF. Jednak skontaktuj się z nami a my przygotujemy szybką wycenę. 

grawerowanie plexi laserem

grawerowanie plexi

Grawerowanie plexi laserowe odbywa się po wcześniejszej konsultacji z klientem. Dlatego też wykonujemy model lub wzór i następnie przechodzimy do grawerowanie pleksi

cięcie plexi

cięcie elementów na wymiar

Cięcie pleksi na wymiar polega na wskazaniu przez klienta formatek, na które mają być do niego dostarczone. Dlatego też możemy dostarczać formatki kwadratowe lub prostokątne. 

cięcie plexi cennik

cięcie plexi

grubość materiału

Na cenę pleksi duży wpływ odgrwa grubość materiału. Ponadto wykonujemy usługi cięcia pleksi na grubości od 1-6mm. Podczas składania zapytania nie zapomnij wskazać grubości plexi!

poziom skomplikowania projektu

Poziom skomplikowania projektu wpływa na wycinanie plexi i ma realny wpływ na jego cenę. Ponadto wpływa również ilość grawerowanych elementów.

partia produkcyjna

Im większa partia produkcyjna tym wycinanie pleksi laserem jest tańsze.

Call Now ButtonZADZWOŃ
×

Koszyk