fbpx

Cięcie laserem małopolska

Cięcie laserem małopolska to kompleksowe usługi z zakresu cięcia laserem sklejki w Twojej okolicy. Dzięki bliskości naszego zakładu mamy możliwość na bezpośredni kontakt i szybkie działanie. Sprawdź naszą ofertę!

ploter laserowy co2
0
Realizacji
0
Zadowolonych
klientów
0
Maszyny
tnące

Cięcie laserem małopolska

Wysoka jakość i przystępna cena

Cięcie laserem małopolska to usługi cięcia niemetali oraz grawerowania wykonywane przez naszą firmę na terenie województwa małopolskiego. Dzięki odpowiedniej lokalizacji jesteśmy w stanie w szybkim czasie wykonać usługi cięcia laserem. W naszej firmie wykorzystujemy lasery o mocy 130W potrafiące przeciąć sklejkę 10mm o polu roboczym 1300x900mm. Duże serie produkcyjne nie są dla nas problemem. Staramy się, aby produkty wykonane na laserze nie miały dużej ilości przepaleń oraz były powtarzalne. Jednostkowa kontrola gwarantuje odrzucenie wadliwych elementów.

kompleksowa usługa cięcia laserem co2

Firma SMX Design oferuje nie tylko cięcie sklejki ale również kompleksowe usługi związane z czyszczeniem sklejki, malowaniem drewna, montażem elementów na gotowo. Posiadamy własny materiał, dlatego też nie muszą się Państwo martwić jego organizacją. Nasze wyceny są szybkie i konkretne bez dodatkowych kosztów. Towary wysyłamy kurierem, staramy się maksymalnie skracać wykonanie produktów. Z nami na pewno będą Państwo zadowoleni!

OPINIE
NASZYCH KLIENTÓW

Cięcie laserem małopolska pozwala nam na szybki kontakt i wykonywanie indywidualnych grawerów na naszych pudełkach ślubnych, które bez problemu możemy dostarczyc w ciągu każdego dnia roboczego. W ten sposób mamy pewność, że nasze produkty trafią na czas do klientów.
Sabina
Stadnicka
Korzystam z usług firmy SMX Design już od dłuższego czasu. Wykonuję elementy do przedstawień teatralnych w jednym z pobliskich teatrów. Cięcie laserem małopolska pozwala mi na szybkie wykonanie produktów i bezpośredni kontakt z dostawcą, co przekłada się na wiele możliwości współpracy w zakresie ostatecznych ustaleń dekoracji.
Arleta
Migacz
X