Druk 3D

Tworzenie skomplikowanych form już nigdy nie będzie trudne. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologi FDM możemy cieszyć się kreowaniem modernistycznego designu przy wykorzystaniu możliwości jakie daje ta technologia. 

producent lamp

NOWOCZESNA TECHNOLOGIA FDM

Nasze maszyny wykorzystują najnowszą technologię Fused Deposition Modeling

WYSOKA PRECYZJA

Drukujemy z wysokością warstwy do 0,1mm

Drukarka 3D

RÓŻNORODNOŚĆ MATERIAŁÓW

Korzystamy z materiału PLA w wielu kolorach

PROJEKTOWANIE

Zaprojektujemy Twój model do druku 

Nowoczesna technologia druku 3D

Druk 3D wykorzystujący technologię FDM (Fused Deposition Modeling) to jedna z najpopularniejszych metod druku przestrzennego. Umożliwia wykonanie elementów o bardzo skomplikowanej geometrii. Wykorzystuje materiały takie jak PLA, ABS, nylon. Elementy wykonane w tej technologi mogą służyć jako ozdoby ( biżuteria, figurki, wazony, itp.,), elementy makiet oraz jako użytkowe części maszyn i  urządzeń.

Przystępna cena modeli 3D

Cena druku 3D uzależniona jest od kilku czynników takich jak wielkość elementu, stopień jego skomplikowania, czasu pracy maszyny, itp. Dlatego aby dokonać wyceny danego projektu prosimy o wysłanie pliku modelu w jednym z formatów (.stl, .obj. stp) na masz adres mailowy.

Jeżeli nie posiadasz gotowego projektu a jedynie jego zdjęcie, rysunek lub koncept to nie wszystko stracone. Zajmujemy się również projektowaniem. Zapraszamy do kontaktu i postaramy się pomóc.

Nieograniczone możliwości druku 3D

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii jesteśmy w stanie wykonać Państwa model praktycznie bez ograniczeń. Nasza maszyna drukuje modele w rozmiarach 350x350x400mm, co pozwala na osiągnięcie ciekawych rezultatów. Wykorzystujemy materiał PLA w różnych kolorach. Wykonujemy również prototypy produktów klientów. 

druk 3d
Call Now ButtonZADZWOŃ
×
×

Koszyk