NOWOCZESNA TECHNOLOGIA FDM

Nasze maszyny wykorzystują najnowszą technologię Fused Deposition Modeling

WYSOKA PRECYZJA

Drukujemy z wysokością warstwy do 0,1mm

RÓŻNORODNOŚĆ MATERIAŁÓW

Korzystamy z materiału PLA w wielu kolorach

PROJEKTOWANIE

Zaprojektujemy Twój model do druku 

Nowoczesna technologia druku 3D

Druk 3D wykorzystujący technologię FDM (Fused Deposition Modeling) to jedna z najpopularniejszych metod druku przestrzennego. Umożliwia wykonanie elementów o bardzo skomplikowanej geometrii. Wykorzystuje materiały takie jak PLA, ABS, nylon. Elementy wykonane w tej technologi mogą służyć jako ozdoby ( biżuteria, figurki, wazony, itp.,), elementy makiet oraz jako użytkowe części maszyn i  urządzeń.

Przystępna cena modeli 3D

Cena druku 3D uzależniona jest od kilku czynników takich jak wielkość elementu, stopień jego skomplikowania, czasu pracy maszyny, itp. Dlatego aby dokonać wyceny danego projektu prosimy o wysłanie pliku modelu w jednym z formatów (.stl, .obj. stp) na masz adres mailowy.

Jeżeli nie posiadasz gotowego projektu a jedynie jego zdjęcie, rysunek lub koncept to nie wszystko stracone. Zajmujemy się również projektowaniem. Zapraszamy do kontaktu i postaramy się pomóc.

Nieograniczone możliwości druku 3D

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii jesteśmy w stanie wykonać Państwa model praktycznie bez ograniczeń. Nasza maszyna drukuje modele w rozmiarach 350x350x400mm, co pozwala na osiągnięcie ciekawych rezultatów. Wykorzystujemy materiał PLA w różnych kolorach. Wykonujemy również prototypy produktów klientów. 

×

Koszyk