Zegary ścienne

Nowoczesne zegary ścienne

Nasza firma zajmuje się produkcją zegarów ściennych ze sklejki w nowoczesnym stylu. Produkt ten to nieodzowny element każdego wyposażenia wnętrz, zarówno w salonie, pokoju dziennym, jak i biurze. Dodatkowo w swoich projektach staramy się połączyć funkcjonalność z nowoczesnym wyglądem. Zegary wiszące wykonywane są głównie ze sklejki skandynawskiej I gatunku. Kolejne projekty przynoszą coraz to nowe rozwiązania. Ponadto, stosujemy techniki grawerowania laserowego, tworząc niepowtarzalne, skomplikowane zegary.

Zadziw wszystkich kolorowym zegarem !

Jako producent zegarów drewnianych, w swojej ofercie posiadamy również produkty w różnych kolorach. Co więcej, na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać zegar w kolorze wybranym przez Ciebie. Nowoczesne zegary ze sklejki w kolorze znacznie uatrakcyjnią pomieszczenie. Kolorowe zegary spełnią swoją funkcję praktycznie w każdym domu, restauracji czy biurze, tworząc nieprzeciętny gadżet, na który zwróci uwagę każdy oglądający.

Zegar z grawerem! Stwórz swój wzór !

Nasi klienci mają możliwość na swoim zegarze wygrawerować dowolny przesłany przez siebie obraz. Może być to zegar z logo firmy, znajomym miejscem czy osobami. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Jesteśmy w stanie wykonać zegary tego typu w kolorze oraz w naturalnych odcieniach sklejki.

Close Menu
×

Koszyk

Have no product in the cart!
0