Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/smxdesig/domains/smx.com.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Lampy ze sklejki w stylu skandynawskim - nowoczesne projekty na zamówienie

Lampy ze sklejki

Nowoczesne lampy ze sklejki

Popularny trend jaki narodził się w ostatnim czasie, stworzył styl skandynawski, który wywodzi się z północy Europy. Spowodował on powstanie lamp z surowego drewna i sklejki. Ta niebanalna kompozycja sufitowych lamp wiszących w połączeniu z metalicznymi dodatkami i kontrastowymi kolorami, powoduje istną eksplozję emocji.

Dlaczego taki trend?

Styl życia Skandynawów znalazł odzwierciedlenie w sposobie, w jaki urządzają swoje domy. Ponadto, stał się bardzo popularny, dzięki swojej prostocie i minimalizmowi oraz wysublimowanemu poczuciu estetyki. Dzięki dobrze wykonanej aranżacji wnętrza, drewniane lampy zachwycają wszystkich. Co więcej, ludzie z północy cenią sobie oświetlenie swoich domów, gdyż korzystają z niego bardzo często. Stąd też inspiracje, które na całym świecie są naśladowane.

Skandynawskie lampy

Nowocześni domownicy poszukują w dzisiejszych lampach sufitowych nie tylko funkcjonalności, ale również estetycznego spełnienia. Lampy ze sklejki to bardzo ważny element wyposażenia wnętrz. Niejednokrotnie wręcz serce całego pomieszczenia. Co najważniejsze, nasza firma zapewni Państwu kompleksową usługę zaprojektowania oraz wykonania lampy na zamówienie. Jesteśmy producentem lamp bazującym na obecnych trendach architektury wnętrz. Tworzymy przemyślane i niepowtarzalne projekty.

Zaprojektuj swoją nowoczesną lampę z drewna!

Oprócz tego oferujemy kompleksową usługę, związaną z doradztwem, pomocą w wyborze oraz projektowaniem i produkcją nowoczesnych lamp z drewna. Jako producent lamp drewnianych jesteśmy wyspecjalizowani w tej kategorii.  Tworzymy produkty zgodne z nowoczesnym kanonem projektowym, wykorzystując przy tym nowoczesne technologie druku 3D czy cięcia laserowego CO2.

Showing 1–12 of 66 results

Have no product in the cart!
0