Nowoczesne lampy ze sklejki

Popularny trend jaki narodził się w ostatnim czasie tworząc styl skandynawski wywodzący się z północy europy. Spowodował on powstanie lamp z surowego drewna i sklejki. Ta niebanalna kompozycja sufitowej lampy wiszącej wykonanej w takim stylu w połączeniu z metalicznymi dodatkami i kontrastowymi kolorami powoduje istną eksplozję emocji w takiej przestrzeni.

Dlaczego taki trend?

Styl życia Skandynawów znalazł odzwierciedlenie w sposobie, w jaki urządzają swoje domy. Stał się on bardzo popularny dzięki swojej prostocie i minimalizmowi oraz wysublimowanemu poczuciu estetyki. Dzięki dobrze wykonanej aranżacji drewnianych lamp, w połączeniu z pozostałymi elementami, wplecionymi w metaliczne atrybuty sprawiają, że opisany sposób wystroju wnętrza zachwyca wszystkich. Ludzie z północy bardzo cenią sobie oświetlenie swoich domów, gdyż korzystają z niego często, ze względu na panującą aurę, więc są dobrym obiektem do naśladowania.

Skandynawskie lampy

Nowocześni domownicy poszukują w dzisiejszych lampach sufitowych nie tylko funkcji oświetlenia pomieszczeń ale zwracają również uwagę na to, aby przedmiot ten spełniał swoją funkcję estetyczną i pokazową komponując się z całą przestrzenią domu. Lampa do salonu to bardzo ważny element wyposażenia wnętrz, niejednokrotnie serce całego pomieszczenia. Wielu ludziom zależy, aby była to wyjątkowa i niepowtarzalna lampa ze sklejki. Nasza firma zapewni Państwu kompleksową usługę zaprojektowania oraz wykonania lampy na zamówienie. Jesteśmy producentem lamp bazującym na obecnych trendach architektury wnętrz. Tworzymy przemyślane i niepowtarzalne projekty.

Zaprojektuj swoją nowoczesną lampę z drewna!

Świadczymy usługi z zakresu projektowania, tworząc lampy na zamówienie. Sugerujemy też swoje projekty naszym klientom. W wielu przypadkach nasza współpraca rodzi nowe, ciekawe prace. U nas otrzymują Państwo kompleksową usługę, związaną z doradztwem, pomocą w wyborze oraz projektowaniem i produkcją nowoczesnych lamp z drewna. Jako producent lamp drewnianych jesteśmy wyspecjalizowani w tej kategorii, tworząc produkty zgodne z nowoczesnym kanonem projektowym, wykorzystując przy tym nowoczesne technologie druku 3D czy cięcia laserowego CO2.

Close Menu
×

Koszyk

Have no product in the cart!
0