Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/smxdesig/domains/smx.com.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Lampy w stylu industrialnym Archives - SMX DESIGN - producent nowoczesnych lamp i zegarów

Lampy w stylu industrialnym

Industrialne wnętrze idealne dla Ciebie i Twoich domowników

Modernistyczne designerskie lampy sufitowe LED charakteryzują się solidną konstrukcją wykonaną z ażurowej sklejki. Całość prezentuje się bardzo prosto i przejrzyście, a dzięki dużej wolnej przestrzeni te nowoczesne lampy do domu dają dużo światła i w spektakularny sposób prezentują się w salonie czy sypialni. Dodatkowo do całości industrialnych lamp sufitowych przymocowana jest oprawa, a wszystko łączy kabel w oplocie i maskownica. Co najważniejsze, innowacyjne projekty lamp wiszących sprawiają, że tworzą one niepowtarzalny klimat pomieszczenia, w którym się znajdują. Charakter nowoczesnych lamp ze sklejki sprawia, że pomieszczenie nabiera niecodziennego blasku.

A może więcej niż jedna?

Nowoczesne lampy są świetną propozycją dla modernistycznych wnętrz w industrialnym stylu. Ponadto, te indywidualne oferty charakteryzujące jakże modny, skandynawski design. Wnoszą one wyjątkowy nastrój charakterystyczny dla tego stylu. Co więcej, nowoczesna żarówka LED daje równomierne, nastrojowe światło. Zestawienie kilku nowoczesnych lamp tego typu da niepowtarzalny wygląd, szczególne w dużych nowoczesnych pomieszczeniach. Produkty znajdą swoje zastosowanie również jako lampy do biura, gdzie będą mogły prezentować swój nieszablonowy design. Na życzenie klienta możliwe jest malowanie na określony kolor i zmianę wymiarów zewnętrznych lampy. Projektujemy również produkty na zamówienie klienta. Napisz do nas i zapytaj o twój wymarzony produkt !

Showing 1–12 of 61 results

Have no product in the cart!
0