Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/smxdesig/domains/smx.com.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210
Lampy na zamówienie Archives - SMX DESIGN - producent nowoczesnych lamp i zegarów

Lampy na zamówienie

Niepowtarzalny design lamp na zamówienie

Projektując aranżację wnętrza, nie można pominąć faktu, jakim jest światło. Lampy do pomieszczeń powinniśmy dobierać nie tylko kierując się funkcjonalnością. Powinniśmy skoncentrować uwagę również na to, by komponowały się z pozostałymi dodatkami. A jak wiadomo, elementy zdobiące są równie ważnymi składnikami wykończenia, co meble. Abażury ze sklejki to świetna odpowiedź na standardowe i pospolite projekty widoczne w każdym sklepie. Takich projektów pionierskiego oświetlenia nie znajdziecie wśród znanych produktów z sieciówek. Jeśli szukasz w lampie drewnianej niepowtarzanego designu-lampy SMX DESIGN są dla Ciebie. Zaprojektowane z myślą o nowoczesnym wnętrzu. Z pewnością będą budziły zachwyt wszędzie tam, gdzie się znajdą.

Stworzone po to, aby uczynić Twój dom jeszcze piękniejszym

Nowatorskie oświetlenie, zamknięte w lampach na zamówienie, z pewnością wywołają ogromne wrażenie na wszystkich obserwujących. Wykonane ze sklejki I gatunku dają gwarancję dobrego i solidnego produktu. Nietuzinkowość projektów podkreśla zawsze oryginalny kształt. Dzięki niemu otrzymujemy stylowe i nowoczesne oświetlenie we wnętrzu domu, biura czy też restauracji. Lampy industrialne wykończone są edisonowską żarówką LED, oprawą, kablem w oplocie oraz maskownicą. Wyżej wymieniony zestaw otrzymujemy, zamawiając produkt. Całość jest gotowa do montażu bez potrzeby dodatkowych akcesoriów. Projekt nowoczesnych lamp na zamówienie uwzględnia podane przez klienta wymiary. Ponadto, nasz zespół zapewnia profesjonalne doradztwo w zakresie koloru lub innych niestandardowych koncepcji projektowych. Klient, wraz z naszą profesjonalną pomocą, może stworzyć swój indywidualny projekt sufitowej lampy drewnianej.

Showing 1–12 of 61 results

Have no product in the cart!
0