Lampy klasyczne

Idealne do każdego wnętrza

Niebywała wyobraźnia projektantów stworzyła klasyczne lampy wiszące, które profesjonalnie uzupełniają wszystkie wnętrza. Genialne projekty połączyły sztukę i rzemiosło, a efektem pracy są perfekcyjne klasyczne żyrandole. Doskonale sprawdzą się w miejscach publicznych. Idealne do powieszenia jako lampy do kawiarni, restauracji, czy nowoczesnego pubu. Ponadto swoje zastosowanie i miejsce znajdą także w domu, czyli generalnie wszędzie tam, gdzie panuje harmonia, oryginalność i niepowtarzalność wystroju. Co więcej, lampy retro do salonu to świetne rozwiązanie na dopełnienie nowoczesnego wnętrza przy zachowaniu rozsądnej ceny. Wnętrze i bardzo ciekawy kształt designerskich lamp artystycznych rozprasza światło. Co najważniejsze-bez efektu oślepienia.

Proste do zamontowania

Jeśli chcesz ponieść się fantazji oraz stworzyć unikatową, bezsprzecznie genialną aranżację, to właśnie te klasyczne lampy sufitowe są dla Ciebie. Pomogą Ci dopełnić wnętrze, tak aby odpowiednio wszystkie dodatki współgrały i dawały zamierzony efekt “wow”. Industrialne lampy wykonane zarówno w kolorze naturalnym, jak i wcześniej wskazanym przez klienta-oto nasza propozycja. Dodatkowo do całego zestawu dołączony jest przewód w oplocie, żarówka edisonowska bądź LED, oprawa oraz maskownica. Produkty są gotowe do montażu, bez konieczności używania dodatkowych akcesoriów czy specjalistycznych narzędzi. Jest to niebywały plus lamp na zamówienie, gdyż ich zamontowanie nie jest czasochłonne czy też trudne.

Co najważniejsze, nasi projektanci oferują swoją pomoc w zakresie profesjonalnego doradztwa dotyczącego koloru lub innych niestandardowych koncepcji projektowych. Klient, wraz z fachową pomocą, może stworzyć swój indywidualny projekt sufitowej lampy drewnianej. Przestrzeń każdego pomieszczenia zyska niepowtarzalny wymiar, który zachwyci nie tylko domowników, ale również gości. Lampy z drewnianym abażurem ze sklejki są odpowiedzią na nudne i stale powtarzające się projekty w popularnych sklepach. Daj się ponieść fantazji i zamów jedną z drewnianych lamp industrialnych!

Close Menu
×

Koszyk

Have no product in the cart!
0