Obraz ażurowy drewniany do pokoju dziecka na zamówienie!

obraz ażurowy drewniany

Obraz ażurowy drewniany może nadać wyjątkowy charakter i urok w pokoju dziecka. Laserowe cięcie sklejki pozwala nam na wykonanie każdego wzoru, a piękna drewniana struktura pozwala na interaktywną zabawę i kreatywność. To idealny sposób na spędzanie czasu z dzieckiem, rozwijanie jego wyobraźni artystycznej i tworzenie niezapomnianych wspomnień. Przyjrzymy się bliżej drewnianym obrazom ażurowym, ich możliwościom malowania, łatwemu montażowi oraz temu, dlaczego są doskonałym wyborem do ozdabiania pokoju dziecka. Przygotuj się na odkrywanie fascynującego świata drewnianej sztuki dekoracyjnej i inspirujących pomysłów!

Kreatywna ozdoba z nieograniczonymi możliwościami!

Dekorowanie pokoju dziecka jest wyjątkowym doświadczeniem, które pozwala stworzyć magiczne i inspirujące miejsce dla naszych najmłodszych. Jednym z najnowszych trendów w dziedzinie dekoracji dziecięcych jest obraz ażurowy drewniany, który nie tylko wzbogaci estetykę pokoju, ale również stymuluje kreatywność i wspólną zabawę z dzieckiem. Największą zaletą drewnianych obrazów ażurowych jest możliwość samodzielnego malowania ich np. farbami. Dzieci uwielbiają malować, a taka aktywność nie tylko rozwija ich wyobraźnię artystyczną, ale również pozwala na wyrażenie swojej indywidualności.

Dzięki takim obrazom ze sklejki, malowanie staje się jeszcze bardziej interesujące. Jest to doskonały sposób na spędzanie czasu z dzieckiem, podczas którego można rozmawiać, dzielić się pomysłami i tworzyć wspomnienia. Po zakończeniu malowania, obraz ażurowy drewniany można zawiesić na ścianie. Personalizowany obraz, własnoręcznie pokolorowany przez naszego maluszka sprawi, że pokój nabierze niepowtarzalnego charakteru. Dodatkowo, obrazy ze sklejki te są lekkie i łatwe do montażu, co oznacza, że można je przemieszczać i zmieniać ich rozmieszczenie w dowolnym momencie. W razie potrzeby możemy wykonać dziurki, aby łatwiej można było umieścić taką ozdobę ścianie.

Personalizowane obrazy ze sklejki na zamówienie!

Obraz ażurowy drewniany można dostosować do upodobań dziecka, czy wystroju wnętrza. Naturalna sklejka idealnie wkomponuje się w każde wnętrze! Laserowe cięcie sklejki pozwala nam na wycięcie dowolnego wzoru. Może to być ulubiona postać z bajki naszego maluszka, zwierzę, czy tak jak w przypadku naszej ostatniej realizacji – mały las. Możliwości są nieograniczone. Posiadasz całkowitą dowolność wyboru kształtu i rozmiaru Twojej ozdoby na ścianę ze sklejki. Jeżeli chcesz zamówić u nas taką dekorację wystarczy, że napiszesz do nas i wyślesz nam plik wektorowy (np. .ai lub .dxf) swojego projektu. Jeśli nie posiadasz takiego pliku musisz dokładnie opisać jak chcesz, żeby wyglądał Twój obraz. Możesz wysłać kilka inspiracji lub swoje szkice, a my przygotujemy projekt. Pamiętaj o padaniu wymiarów oraz grubości sklejki. Wszystkie informacje wraz z wyceną i przykładowymi projektami wyślemy Ci na maila. Po akceptacji bierzemy się do pracy! Gotowy projekt otrzymasz kurierem na wskazany adres. Dodaj wyjątkowy akcent do pokoju dziecka!

X