Grawerowanie PLEXI laserem CO2

Wykonywanie napisów na twardych, plastycznych materiałach nie jest łatwe i wymaga specjalnego sprzętu. Jednym z takich materiałów jest plexiGrawerowanie w tym przypadku odbywa się za pomocą lasera. Nie każdy taki laser posiada i nie dla każdego zakup ten jest korzystny. Wykonanie pojedynczej partii grawerów lepiej zlecić SMX Design, nie tylko ze względu na koszty. Grawerowanie na plexi jest jedną ze świadczonych przez nas usług już od dawna. Przez ten czas rozwijaliśmy umiejętności i poznawaliśmy coraz nowsze technologie. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na wykonanie dokładnie takiego grawera na plexi, jaki chcieli pierwotnie uzyskać.

Bardzo dobry
kontakt

plik png

Kreatywne projekty

ikona

Szybka wysyłka

plik png

Możliwość wykonania projektu

Napis Na Plexi Najwyższej Jakości!

Grawerowanie w plexi wymaga ogromnej precyzji. Materiał ten jest łatwy w obróbce, ale ta cecha nie ułatwia wykonania grawera. Plexi może ulec zniszczeniu, kiedy użyjemy zbyt dużej mocy. Aby napis na plexi był czytelny i przejrzysty, trzeba go zrobić dobrym sprzętem, który w dodatku należy właściwie ustawić. Nasza firma posiada profesjonalne urządzenia do grawerowania na plexi, a także umiejętności, dzięki którym specjaliści przeprowadzą je z najwyższą dokładnością. Świadczone przez nas usługi spełniają oczekiwania klientów, do których potrafimy się w pełni dostosować. Zrobiony przez SMX Design grawer w plexi będzie dokładnie taki, jak chcesz – gwarantujemy estetykę i jakość na najwyższym poziomie, co potwierdzają zarówno nasze przykładowe realizacje, jak i opinie klientów.

MASZYN TNĄCYCH

0
0
REALIZACJI
0
KLIENTÓW

grawer na plexi! wyróżnij się na tle konkurencji

Chęć promowania marki jest bardzo częstym powodem, dla którego wykonuje się grawer plexi. Oprócz oznaczania opakowań produktów za pomocą tej metody, robi się także banery czy breloki. Tworzenie charakterystycznych przedmiotów kojarzonych z marką jest popularną metodą marketingu. Jeśli chcesz, by Twoja firma była kojarzona pozytywnie, to grawerowanie na plexi musi być doskonałe. Taki efekt możemy osiągnąć wspólnie. Możesz zamówić pojedynczy grawer lub całą serię. Nasi specjaliści wykorzystują bardzo dobry laser, aby stworzyć jedyny w swoim rodzaju grawer na plexi. Z pewnością okaże się doskonałą promocją Twojej marki.

OPINIE
NASZYCH KLIENTÓW

Szybko, profesjonalnie i rzetelnie. Od pierwszego zapytania do otrzymania gotowego produktu minęło tylko kilka dni. Bardzo dobry kontakt z firmą, dodatkowa pomoc przy przerobieniu projektu jest wielkim plusem. Jestem zadowolony z usług i jeśli jeszcze kiedykolwiek będę potrzebował grawerowania w plexi, na pewno odezwę się do SMX Design.
profil
Kamil
Stalowa Wola
Bardzo szybki i fachowy kontakt. Zamawiałem grawer na pleksi według własnego projektu w związku z czym potrzebowałem rzetelnego wykonania usługi. Za każdym razem wstępnie dostawałem wizualizację wraz z wyceną realizacji. Każdorazowo wnosiłem jakieś zmiany i zawsze otrzymywałem konkretną odpowiedź. Polecam wszystkim.
profil
Piotrek
Brzesko
Szczerze polecam! Bardzo dobry, wygodny kontakt z firmą - wszystko załatwiłem przez e-mail. Współpracowałem już z kilkoma firmami w zakresie grawerowania w plexi, ale dopiero firma SMX potrafiła sprostać moim wymaganiom. Rzetelność oraz fachowość pracowników tej firmy stoi na najwyższym poziomie.
profil
Konrad
Tychy
SMX Design wykonało dla mnie niestandardowy projekt graweru na plexi z którego jestem bardzo zadowolona. Świetna komunikacja, szybka realizacja za rozsądne pieniądze. Samo wykonanie stoi na bardzo wysokim poziomie. Na pewno do nich wrócę!
profil
Katarzyna
Krosno
X