Cięcie laserem CO2

Wykonujemy cięcie laserem CO2 oraz innych elementów na laserze 2D. Swoją uwagę skupiamy na współpracy z klientami B2B. Posiadamy swój materiał oraz rozbudowany park maszynowy. 10 laserów CO2 potrafi wykonać duże partie produkcyjne w bardzo krótkim czasie. Dostarczamy produkty dla klientów z całego świata. Cięcie sklejki oraz grawerowanie laserem to nasze podstawowe usługi. Ze względu na hurtowe realizacje gwarantujemy najlepsze ceny na rynku! Wykonujemy cięcie na laserach o mocy 150W i polu roboczym 1800x1200mm. Grubość sklejki w których się specjalizujemy to zakres między 3 mm, a 10 mm. 

laser tnący

Jak działają nasze usługi cięcia laserem?​

Wykonaj poniższe trzy szybkie kroki aby otrzymać naszą wycenę cięcia laserem do sklejki.

Wyślij plik w formacie DXF, DWG lub PDF

/
1

Podaj ilość elementów i grubość materiału​

/
2

Oczekuj na wycenę

/
3

Dbamy o zadowolenie naszych klientów!

Wierzymy, że oprócz wysokiej jakości materiałów – sklejki i precyzyjnego wycięcia laserem ważne są także inne aspekty przekładające się na wysoką jakość realizacji naszego zamówienia, takie jak terminowość oraz dobranie jak najbardziej atrakcyjnej ceny produktów. 

png

Ekologiczna sklejka

plik png

Kreatywne projekty

ikona

Szybka wysyłka

plik png

Możliwość wykonania projektu

Nasze Realizacje

Cięcie laserem sklejki
Sklejka to świetny materiał do grawerowania i cięcia laserem. Wykorzystujemy głównie sklejkę brzozową suchotrwałą oraz płytę MDF. Wykorzystujemy materiał, który jest dobrej jakości, bez przebarwień czy sęków. Do każdego projektu cięcia laserem staramy się podejść w indywidualny sposób, kierując się wieloma parametrami, takimi jak poziom skomplikowania projektu cięcia laserem, ilością wykonywanych elementów oraz priorytetem wykonania usług cięcia laserem. Jednak proszę się nie martwić, staramy się zaproponować zawsze taką ocenę oraz termin realizacji aby każdy klient który wykonuje u nas cięcie laserem CO2 sklejki oraz grawerowanie sklejki był zadowolony z wykonanej usługi.
CIĘCIE LASEREM CO2 NA ZAMÓWIENIE
JAKOŚĆ WYKONANIA
GWARANCJĄ SUKCESU

Zajmujemy się kompleksową usługą cięcie laserem CO2, grawerowaniem materiałów, wykonywaniem projektów oraz końcową obróbką począwszy od czyszczenia materiałów a skończywszy na impregnacji i malowaniu. Ponadto doradzamy naszym klientom najlepsze możliwości i parametry cięcia laserem.

Najczęściej zadawane pytania

Wycinanie laserem pozwala na wykonywanie bardzo precyzyjnych, powtarzalnych elementów przy pomocy cięcia termicznego wiązką laserową. Maszyny CNC wykorzystują do cięcia frezy, które są nieco mniej precyzyjne oraz zostawiają ze sobą produkty uboczne w postaci wiórów. 

Przy ustawieniu odpowiednich parametrów zarówno wycinanie laserowe jak i grawerowanie jest możliwe. Wszystko zależy od parametrów w programie przed wygenerowaniem pliku na ploter tnący. 

Świadczymy usługi z zakresu wycinanie laserem oraz grawerowanie niemetali. Na magazynach posiadamy podstawowe grubości sklejki oraz PLEXI – 3,4,6,8,10mm. Wykonując cięcie laserem w naszej firmie nie musisz dostarczać swojego materiału. 

Ploter laserowy CO2 jest przystosowany do wycinania wszelkiego rodzaju niemetali – sklejki, tworzyw sztucznych czy PLEXI w grubościach od 1 do 10mm. 

 

Każdy projekt w naszej firmie jest wyceniany indywidualnie. Koszty wykonania zależą od poziomu skomplikowania modelu, grubości sklejki oraz ilości elementów. Ceny za wycinanie laserowe zaczynają się już od kliku groszy i sięgają nawet kilkunastu złotych za element. 

Laser CO2 jest w stanie wyciąć sklejkę z zakresu 1-10mm. 

Decydując się na większą partię produkcyjną, cięcie laserem jest zdecydowanie tańsze niż w przypadku pojedynczego modelu. 

Wycinanie laserowe to tylko końcowy proces związany z wykonaniem modeli. Chętnie pomagamy naszym klientom w stworzeniu każdego rodzaju projektu. 

Pliki do cięcie laserowe najlepiej przesyłać w formacie DXF lub DWG. 

X