Laserowe grawerowanie i cięcie plexi

SMX Design wykonuje grawerowanie i cięcie plexi laserem CO2. Dodatkowo wykonujemy cięcie tworzyw sztucznych przy zastosowaniu technologii CO2. Jesteśmy w stanie w szybkim czasie zrealizować nawet najbardziej wymagające zlecenia, uzyskując dzięki cięciu i grawerowaniu laserowemu dowolne kształty zachowując wysoką jakość, powtarzalność procesów oraz idealną powierzchnię boczną nie wymagającą dalszej obróbki i szlifowania. Przy wykorzystaniu techniki cięcia laserem mamy gwarancję wysokiej precyzji i jakości wykonania, przy zachowaniu walorów estetycznych całego projektu.

Cięcie laserem tworzyw sztucznych

Cięcie i grawerowanie plexi to nie jedyne nasze możliwości. Wykonujemy również cięcie laserowe w takich materiałach jak:

  • poliwęglan
  • akrylowe tworzywa sztuczne
  • ABS
  • pmma
  • akryl

Cięcie plexi kolorowej

Nasi dostawcy posiadają szeroką gamę produktów również w różnych kolorach przez co jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom naszych klientów. Dzięki doświadczeniu w tym sektorze jesteśmy w stanie realizować zlecenia związane z różnymi grubościami i kolorami płyt akrylowych czy plexi. Jesteśmy w stanie wykonać cięcie i grawerowanie na powierzchni plexi, wykonać dedykację, otwory z pleksi gwarantując niską cenę i wysoką jakość usług.

Szybki czas realizacji

Wykonujemy cięcie pleksi stawiając duży nacisk na szybkości i jakości wykonywanych usług. Ważnym aspektem jest dla nas również tanie cięcie plexi laserem dzięki czemu jesteśmy konkurencyjni na rynku. Naszą przewagą są dobre ceny na półprodukty, dostępność wielu materiałów oraz dobry kontakt. Przekonaj się sam i napisz do nas !

Close Menu
×

Koszyk

Have no product in the cart!
0